Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kálium perlkorátot honnan...

Kálium perlkorátot honnan lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 14:22
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:
Azúr Vegyszerbolt, Bp. VIII. József krt. 86.
2012. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem Pesti vagyok, eléggé messze lakom Pesttől, Nógrád megyében nem tudtok valahol?
2012. okt. 30. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Kálium Perklorátot törvényesen csak engedéllyel tudsz beszerezni.Azúrban,vegyszerboltban csak pult alatt kapod meg de ez a leg biztonságosabb,itt ismeretlenül nem fogják odaadni mivel senki nem viszi bőrét a vásárra.Vagy interneten rendelsz valamelyik hazai piromániás gyerektől.Vannak akik külföldről rendelnek,ezeket ha elkapják még azért is előveszik hogy engedély nélkül hozattak be határon vegyszert.Ha házkutatásnál megtalálják számíts súlyos jogi szankciókra ha nem tudsz felmutatni engedélyt.Én használok kálium perklorátot és ez engedélyköteles vegyszer,persze ettől még nagyon könnyen beszerezhető nem éppen jogtisztán.
2013. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!