Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 18 alatt tomorrowland?

18 alatt tomorrowland?

Figyelt kérdés
volt már valaki? a személyit csak jegyvásárlásnal kérik el ? vagy ottis? ha felmutatok egy másikot pl tesomet aztis elhiszik? (17 vagyok es oktoberben toltom csak be a 18at)
2013. febr. 8. 18:12
 1/3 anonim válasza:

What is the minimum age to attend Tomorrowland 2013?


The minimum age for entry to the festival is 18. People born in 1995 will be granted entry even if they turn 18 after the festival. We operate a strict entrance policy and anybody born in 1996 or later will not be permitted entry, even if accompanied by an adult.



->> Ha 1995ben születtél, és a fesztivál után töltöd be a tizennyolcat, akkor is jogosult vagy a belépésre.:)

2013. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy visszakérdezek, de mit keres ez a kérdés a tudományok kategóriában?
2013. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nemfigyeltem... csak volt valaki aki írt tomorrowlandrol ide es ugy kattintottam énis a kategoriara... elsonek koszi a választ!!
2013. febr. 9. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!