Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Történelem vagy Magyar?

Történelem vagy Magyar?

Figyelt kérdés

FONTOS!!! Légyszi válaszoljatok!!

Melyikből könyebb az emelt színű érettségi? Töri vagy magyar??



2013. jan. 15. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy melyiket tudod jobban...
2013. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát nekem pont ezek mennek nagyon a törit nagyon vágom meg az irodalmat is tehát ha engem kérdezel akkor a töri mert az irodalomból meg kel tanulni a fogalmakat epikaiszerkezeteket és ennél sokkal nehezeb dolgokat a töri pedig azért könyebb mert abból csak az évszámokat és az eseményeket meg a neveket kell megtanuli szerintem a tröivel jobban jársz
2013. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szerintem meg inkább irodalom.Mert most a töri az töri irodalomból emelt szint az nem csak hogy alap műveltség de így hogy több mint az alapokat tudod esetleg könnyebb lesz

tovább tanulni ha ilyen irányba szeretnél menni(és ha egyáltalán menni akarsz) Tehát ezt neked kell eldöntened

2013. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!