Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Megbuktam, hogyan tovább?

Megbuktam, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Megbuktam fizikából félévkor 8.-k osztályos vagyok.. jelenleg a KÖZGÉ-be szeretnék marketingre jelentkezni.. nem tudom mit tegyek ha egy tantárgyból megbuktam..segítsetek ! Mit kell ilyenkor tenni vagy miben befolyásolja ez a tovább tanulásom ! Tippeket arra is hogyan mondjam meg a szüleimnek !

#továbbtanulás #fizika #miben befolyásolja
2013. jan. 11. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni kellett volna, és nem buksz meg. Negatívan, lehet fel sem vesznek, mindenképpen jelölj be más sulit is, nehogy bajban legyél! És ne írd, hogy kösz, nem tudod milyen, mert 9.-es vagyok katonai suliban, én is voltam nemrég 8.-os, és itt a tanulás mellett fizikailag is nagyon ott kell lenni! Nagyjából amiket 8.-ban adnak fel, 1-1,5 óra alatt meg lehet tanulni ne mondd hogy nem volt ennyi időd, mert ha megtanulod rendesen marad időd szórakozásra ugyanúgy. Na mindegy. Mindenképpen negatívan befolyásolja a tovább tanulásod. És a szülős dolgon jobb minél hamarabb túlesni, csak mondd el minél hamarabb.
2013. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidnek úgy mond el hogy : eléjük állsz és és elmondod hogy megbuktam félévkor az én hibám volt sajnálom ennyi mit kel így beszarni ? nem dőlt össze a világ hogy félévkor megbuktál..
2013. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szolnoki vagy?
2013. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem Kiskunmajsai ! Segítsetek :(
2013. jan. 11. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Anya... apa... van egy jó és egy rossz hírem. A rossz h meghúztak történelemből... a jó, hogy k*rvára bírom a piát!" Tibor vagyok, de... :D

Szülőknek mond el, és tényleg tanulj többet, kérj segítséget valakitől, aki vágja a fizikát! Valamint nézd meg, hogy a felvételibe mi számít bele!

2013. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!