Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kinek mi az álláspontja...

Krunpli007 kérdése:

Kinek mi az álláspontja azügyben hogy Hilter túlélte-e a II. világhaborút? Mert elméletek szerint utánna kb10 évvel felismert egy takarítónő Atlantában.

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal, Németország elesése után öngyilkos lett.
2013. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nála kevésbé híres személyeket is láttak már a haláluk után. 99.99...%, hogy egy szimpla hoax. Hitler öngyilkos lett '45-ben, pont.
2013. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem igen jól megy a töri :) ez nem igaz bárhoanan is halottad nem igaz vagy félreértés lehet vagy netán pletyka de ez nem igaz Hitler főbe lőte magát mivel már a vesztés biztos volt nem akrta hogy legyőzők és nem akrta látni ahogy serege elesik
2013. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
24%

Az általános álláspont az, hogy öngyilkos lett és elégették a holttestét (parancsára). DE! A talált maradvány DNS-e megegyezett a kartonon szereplő adatokkal. Milyen karton? Honnan jött oda az a karton? Véletlenül kikészítették a bunkerben? Gyanús.. a második álláspont, miszerint megrendezték a halálát. Így stimmel. Privát véleményem szerint, sokat tanulmányoztam őt, olvastam a könyvét is, és akármi is volt a helyzet, bármi volt, csak nem gyáva, az soha. Nem tudom elképzelni, hogy minden után így érjen véget. Esetleg akkor is rávasalják, hogy bolond volt. De ne menjünk bele, mert indulatokat szül, ha nem értünk egyet a nagy rendszerrel.. mint ő...

Szerintem elképzelhető.

2013. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az előző kommentelő elgondokotatott mert ezegy ütős érv viszont ez nincsen így Hitler főbe lőtte magát és ez mindenkit megárázott ez tény utána csak pletykából mondták ezt. ez biztos. Viszont egy új információból azt halottam hogy nem hitler áll emiatt a terorizmus mögött csak ő vitte el a balhét
2013. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Viszont egy új információból azt halottam hogy nem hitler áll emiatt a terorizmus mögött"


[link]

2013. jan. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudni a biztosat de Hitler nem tette volna meg azt amit egy kèt vagy több tiszt hogy bujkàlnak egyik orszàgbol a màsikba meg rejtõzködik nem Hitler ettõl büszkèbb volt , meg hogy tiz èv utàn làttàk, nem hiszem korabeli dok. filmeken lehet làtni hogy remeg a keze Hitlernek súlyos parkinzon kòros volt 44 ben màr csak erõs gyògyszerek tartottàk èletben, szòval szerintem tènyleg öngyilkos lett .
2013. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!