Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ez csak véletlen? Vagy most...

Ez csak véletlen? Vagy most mivan?

Figyelt kérdés
Néha megálomodok dolgokat,amik aztán megtörténnek velem létezhet ilyen,vagy csak véletlen.kb 3 éve kezdödött azt álmodtam,hogy elromlik a mosógép,másnap reggel mikor felkeltem anyu totál idegesen mondta,hogy bassz.us nem jó a mosógép, aztán álmodtam egy pasival teljesen ismeretlen volt,az volt az álmomban,hogy együtt vagyunk szeretjük egymást hát rá 2 hétre össze jöttem egy pasival akivel nagy volt a szerelem.A következő álmom,hogy a fürdő szobában fogok egy rózsaszín tubusos sampont,másnap anyu vett nekem egy tényleg rózsaszín tubusos sampont. utólsó álmomban megint pasival álmodtam,de most csak én öleltem álmomban ő nem,a valóságban is így lett én ragaszkodtam hozzá ő nem,vége lett.Persze ezek így a 3 év alatt történtek nem egyszerre,szóval csak véletlen. Néha megérzek dolgokat ezt így nem tudom leírni. Most nagyon hülyének fogtok nézni,de 8 évesen beledugtam a kis szöget a konektorba megrázott az áram hátra estem,nem kelett volna meghalnom? Arra még emlékszem,hogy akkor az egész lakásban elment az áram.Ja meg egy véletlen,kb 2 éve véletlenül betörtem az üveg ajtót,bevittek a korházba felszakadt a csúklom,azt mondta a doki,hogy marha nagy szerencsém van,mert alig fél centire volt a fő ütő eremtől.Tudom nagyon hülye vagyok,de ha ezek valami természetfeletti dolgok?Aki most télleg debilnek néz,az ne írjon:D
2009. aug. 27. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok. Aznapra előre megálmodok apró dolgokat. Tényleg elég ijesztő tud lenni, de már megszoktam, és jókat röhögök, amikor tényleg benne vagyok a történésekben. Egy csomó példát fel tudnék sorolni, de most nem fogok. Megérzéseim is szoktak lenni, de azt ráfoghatom akár a női mivoltomra is. (Egyébként az aurát is látom, ha kipihent vagyok, de csak a legbelsőt.) :D Az áramütéssel kapcsoltaban pedig: nem kellett volna meghalnod. Mivel az életvédelmi relé levágta az automatát, nem pörkölődtél feketére. :) A csuklóseb pedig szimpla szerencse.
2009. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:DDD
2009. aug. 27. 11:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen. A megérzéseim is vannak és általában bejönnek.:D Hallgass a megérzéseidre. Ez egy jó dolog.:)
2009. aug. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 év alatt 4 szer jött be az álmod.1095 álomból 4 csak véletlen lehetett.Ez szerintem minden emberrel előfordul.Bármit álmodsz,csak idő kérdése,mikor találsz rá történést.Évente kicsit több,mint 1X bárki találhat.Nem vagy parafenomén,csak szeretnél az lenni,és bemagyarázod magadnak,hogy ez már csoda.
2009. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Útolsó válaszoló mondasz valamit:D
2009. aug. 28. 22:11
 6/7 anonim válasza:

Velem egyszer történt hasonló, nagyon sz.r napunk volt, mindenféle rossz jegyet kaptam, és nem volt kedvünk tesizni. Megkérdezte a barátnőm, hogy mi lehet még ennél rosszabb? És én tényleg minden előzmény nélkül mondtam, hogy "Ha Gabi néni jönne tesit tartani"(ő rossz meg kemény tesi tanár..) és 2 másodperccel ezután jött hogy ő tart órát!! Na mondom..:D

Érdekes.

2009. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
utcsó válaszolónak: szia Fanni! :D én vagyok a barátnő :DD
2010. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!