Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy az első szerelem...

C.cini kérdése:

Az igaz, hogy az első szerelem az első szerelem soha nem fogod elfelejteni és soha sem tudsz vele érzelmek nélkül viccesen őszintén beszélgetni?

Figyelt kérdés
Igaz?????????????

2013. jan. 1. 16:34
 1/4 anonim válasza:
100%
Én nem felejtettem el :) A kérdésed második részére a válasz, sok mindentől függ szerintem. De a szakítás utáni néhány hónapban, ha összefutottunk, az elég kínos volt, viszont a baráti kör közös volt, így azért találkoztunk még, később már semmi gond nem volt, beszélgettünk, elhülyültünk, néha még közös élmények is előkerültek, mára már, elég távol lakunk egymástól,és bizony eltelt már azóta 10 év is, de ha néha néha véletlenül találkozunk, puszival köszöntjük egymást és remekül el tudunk beszélgetni :)
2013. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejteni nem fogod, amíg szenilis nem leszel, de az butaság, hogy mindig szerelmes leszel bele. Ahogy neked is alakul az életed, úgy egyre kevesebbet gondolsz rá, és elmúlik a szerelem.
2013. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszii a kérdéseket :)
2013. jan. 1. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már régen elfelejtettem.
2013. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!