Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tényleg rossz az, amikor...

Tényleg rossz az, amikor repülőgéppel szállunk fel? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 17:16
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Kicsit zötykölődik, de amikor a felhők fölé ér a gép már semmi sincs. Szerintem nem rossz érzés:) Mondjuk én csak jó időben repültem eddig, szóval szelesebb, viharos időbe biztos nem olyan kellemes:D
2009. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

nem rossz, én imádom.

kifutón megy a gép, egyszer csak felgyorsít 300-ra, az ember pedig "beszívódik" az ülésbe. és felemelkedik. nagyon jó!

2009. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem! :) Olyan, mint amikor a lift elindul.
2009. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem, egy eset volt, amikor nagyon durván szálltunk fel, akkor egy kicsit nyomta a gyorsulás a hólyagom. De ezt 1 Airbus-szal v. Boeing-gel nem fogod érezni. (Az sem az volt.) :P
2009. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Rossznak nem mondanám, de a felszállás milyensége függ a gép tipusától és a domborzati viszonyoktól. Bizonyos tipusokkal meredekebben szállnak fel, vagy ahol közel vannak hegyek a reptérhez. Az egy kicsit kellemetlen, mert olyan bizonytalanságérzést okoz a meredekebb felszállás. Ez csak közvetlenül az elemelkedéskor érezhető, utána a felszállás hátralevő része már nem annyira meredek, hanem fokozatosan emelkedik az utazási magasság eléréséig.
2009. aug. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre biztos szokatlan,nagyon fura érzés, de meg lehet szokni hamar!
2009. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig fáj tőle a fülem meg bedugul
2009. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem meg félelmeim vannak a repüléstől egyszer ültem repülőn (vagyis 2x mert haza is kellet jönni) mert anyám azt mondta hogyha már fent vagyok akkor már nem félek.Visszafelé már altatót vettem be hogy fel se tudjam fogni hogy repülök. De a felszállást mindkét esetben megtapasztaltam,az jó volt,mert akkor még nem voltunk magasban:d(soha nem fogok repülőre ülni.
2009. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyomába nem ér a hullámvasútnak.
2009. aug. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó érzés, de a motoros sárkány sokkal jobb és intenzívebb, amikor felszáll.
2009. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!