Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ti mennyit szoktatok tanulni?...

Ti mennyit szoktatok tanulni? Szoktál izgulni dolgozat vagy felelés elött? Van hogy éjszaka is tanulsz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
MIndenki szokott. Aki nem az hazudik. Csak éjszaka tanulok, nappal alszok, mert iskolából hazaérve úgy érzem magam, hogy ellopták az agyamat, a szememen pedig nagyobb karikák vannak, mint a hold.
2012. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 supra01 ***** válasza:
72%

Én szerintem sokat szoktam. Minden rendes valamirevaló diák sokat tanul. Az, hogy kinek mi a sok, azt agya válogatja.

Ha már annyit tanulsz mint mondjuk én, akkor kevésbé izgulsz vizsga előtt. Egyrészt mert megtanulsz vizsgázni, másrészt mert ha sokat tanulsz, akkor tudsz is. Akkor meg nem kell izgulni.

Van, hogy éjszaka is tanulok, jobban mondva ez már csak átnézés, mert éjszaka nem lehet tanulni.

2012. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Izgulni szoktam. Bár már egyre kevésbé. Éjszaka meg nem tanulok, mert amikor megpróbálom, akkor egyszerűen azt érzem, hogy amit olvasok azt abban a pillanatban el is felejtem. Szóval nincs értelme. Nálam.
2012. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2012-12-15 18:20-nek az ufók lopták el? ezen jót nevettem :D zöld kéz.
2013. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!