Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha nyelvet csak annyit tudok,...

Ha nyelvet csak annyit tudok, amennyit általános iskolába tanultam, akkor milyen a nyelvismeretem?

Figyelt kérdés
Mármint: haladó, tárgyalóképes, alap vagy nem is tudom én milyen lehet..

2012. nov. 4. 13:51
 1/5 anonim válasza:
Az egyenlő kb a semmivel.
2012. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tényleg? értem..
2012. nov. 4. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de mi honnan tudjuk, hogy Te mennyit tanultál általánosban? Mert már abban óriási különbség van, mennyit tanítanak. Az meg megint más kérdés, kibenm ennyi marad meg abból.


Lehet egy nagy nulla is, de ha szerencsés és szorgalmas voltál, lehet egészen jó is. Te tudod, mire tudod használni a nyelvet.

2012. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nulla.
2012. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha normál általános iskolába jártál, akkor legfeljebb alapfokú, de csak akkor, ha szorgalmas voltál. Ha nyelvi tagozatra jártál, akkor lehet erősebb, valahol az alapfok és a középfok között. Ha kétnyelvű iskolában tanultál, akkor némi előkészítéssel esélyes lehetnél a középfokra.
2012. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!