Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Általános Iskola hetedik...

Általános Iskola hetedik osztályos matematika pótvizsga vélemény? 14/L

Figyelt kérdés
(bocsi ha rossz témában raktam fel a kérdést) na szóval az a helyzet hogy nem engedtek át ahova énjárok pesten megbukok a legroszabb osztályba kerülök meg csúfolások meg a többi csaj szétszedne ezért kérdem hogy zajlik kell felmérőt írni vagy szóbeli (?) kaptam egy füzetet feladatokat kikell töltenem de hogy ezen kivűl milesz még bent
2012. júl. 21. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy mondat? vagy több?

Ha egy akkor nem értem.

Ha több akkor hol vannak az írásjelek a mondatok végéről?

Biztos, hogy csak matek pótvizsga lesz???? Meg időben jut eszedbe! Gratulálok!

2012. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia :)


Ne haragudj, de a helyesírásod tényleg pocsék... :(


Amennyire én ki tudtam venni így a szövegből, főleg azért szeretnéd elkerülni a bukást, mert akkor egy rossz osztályba kerülnél, ahol csúfolnának ezért.


A legcélszerűbb az lenne, ha a tanárodat kérdeznéd meg a pótvizsgáról, ő biztosan tudni fogja, hogy írásbeli vagy szóbeli vizsgád lesz. Ha tudod a telefonszámát vagy az email-címét, vedd fel vele a kapcsolatot. Szerintem nem fog haragudni, hogy rákérdezel; sőt, így legalább látja, hogy érdekel a dolog, nem linkeskedsz.


Elvileg az egész éves tananyagból bármi lehet; ha a kapott füzetet összehasonlítod a tankönyveddel, akkor látni fogod, hogy mennyire fedi egymást a kettő. Ha van eltérés, akkor azt is jó lenne tudni, hogy azért kaptad-e a füzetet, hogy csak azokból az anyagokból készülj, vagy csak egy kis kiegészítő segítség volt...


Ha nem tudsz semmilyen elérhetőséget (telefonkönyvből sem...), akkor próbáld az iskolán keresztül utolérni őt; ha nem titkos a telefonszáma, akkor lehet, hogy kiadják. Vagy esetleg megkérdezik őt, és utána neked is megmondják, ha újrahívod azt, akivel beszéltél.

Vagy lehet, hogy az éppen ügyeletes tanár is tud segíteni, és válaszolni a kérdéseidre.


Szóval, próbálj konkrét információt szerezni; és addig is minél több időt fordítani a tanulásra.

2012. júl. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, 1.telefonról írtam. -.- Pont az írásjelek amik ienkor épp nem érdekelnek...
2012. júl. 22. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!