Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vannak ténylegesen magyar...

Vannak ténylegesen magyar származású magyar Nobel-díjas tudósok?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy az összes magyar Nobel-díjas ember zsidó származású.
2012. nov. 1. 12:24
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen hiszek a történelem könyveknek, azok nem csak az igazságot írják. Már elnézést de nem fogom megváltoztatni a nézőpontomat.

Az utolsó előttinek:

Nem csak én hiszek ebben. Elég sok szélsőjobbos is, pár személyes ismerősöm is, és még sokan mások. Nagyon sok videó van youtubeon, és facebook csoportok is vannak amik a "titkolt zsidóhatalommal" foglalkoznak. Persze erre az a reakció, hogy minden hülyeségre készül videó, facebook csoport is, szóval ez nem bizonyíték. Viszont mutatja, hogy nem én vagyok egyedül.

Nem azt mondom hogy higgyetek minden összeesküvés elméletnek, csak legyetek picit nyitottabbak.

2012. nov. 2. 15:45
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod a zsidó emberek közül sokan nagyon sokat tettek Magyarországért. 1848-ban rengeteg zsidó küzdött magyarként a szabadságért. XX. századból is számos értékes embert tudok említeni: Neuman János, Richter Gedeon, Wigner Jenő... Ők mind tettek azért, hogy jobbá tegyék az országot. Ott a lehetőség tanulni, értelmiségivé válni, előtted is. Nem tudom egyetemre jársz-e, remélem nem, mert elég szűk látókörű vagy, még sok mindent nem ismersz a világból. Ha most kizavarnánk a multikat, nagyon rába**na az ország, lenne sírás-rívás az tuti. Még ennyi munkahely sem lenne, mint most.
2012. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Az utolsó előttinek: Nem csak én hiszek ebben. Elég sok szélsőjobbos is, pár személyes ismerősöm is, és még sokan mások."


Semmit nem jelent, csak azt, hogy mások alkotják meg a te véleményedet. Te csak aláírod. Ha pedig olyasmiket hallottál tőlük, hogy minden Nobel-díjas magyar zsidó származású, akkor erősen megkérdőjelezek mindent, amit az ismerettségi köröd mond.

2012. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy magyar?

Talán a zsidóknak nincs személyi igazolványa?

Nem állampolgárok?

Magyar Ő is, ha itt született.

Te talán sváb vagy?

vagy bayor?

Hunnia nagy fia!

Vallásszabadság van, higgyen mindenki abban, amiben akar.

Református, katolikus, jehovás, vagy buddhista, nem mindegy Neked?

Te magyarabb vagy még a Hősők terénél is.

Hiszen a hét vezér sem egy népnek parancsolt.

Minek kellett volna akkor a vérszerződés?

Testvérnek nincs szüksége szövetségkötésre.

Magyarok vagyunk mindannyian, ha tetszik Neked, ha nem.

2012. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Na jó. Először is 22-es:

Igen, sajnos egyetemista vagyok, és szerintem nem szűk látókörű, csak hiszek valamiben. Te viszont kicsit arrogánsnak tűnsz az "ott a lehetőség előtted értelmiséggé válni" mondattal. Mi tesz valakit értelmiséggé? Az hogy megkapja x év tanulás után a diplomáját hogy ő is szolgálja a rendszert?


23-as: Nem másoktól "lopom" a véleményem, csak ha valaki mond valamit aminek van értelme, akkor azt meghallgatom, nem pedig egyből azt mondom, hogy "nincs igazad, a zsidók jó emberek".


24-es:

Nem egy zsidó volt aki ócsárolta a magyarokat, persze nem akarok általánosítani. Engem sem érdekel, hogy ki miben hisz, nem is a vallással van bajom.

2012. nov. 2. 22:44
 26/27 Ezüst Vitéz válasza:
Bárány Róbert, Szent-Györgyi Albert. Hirtelen, de ha kell, még jobban utánanézek.
2013. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Káldi József válasza:
A magyar, zsidók magyarok, ez csak a náciknak kínos, ki is találták, hogy egymásnak osztogatják a svéd díjat..de ők valszeg ebben az életükben már nem kapnak.
2014. okt. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!