Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vannak ténylegesen magyar...

Vannak ténylegesen magyar származású magyar Nobel-díjas tudósok?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy az összes magyar Nobel-díjas ember zsidó származású.
2012. nov. 1. 12:24
1 2 3
 1/27 belapus ***** válasza:
80%
Legfeljebb vallású és nem származású.
2012. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Belapus tanulj történelmet, a zsidó egy származás (faj) is, nem csak vallás.
2012. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Aha, és ezt hol is hallottad?
2012. nov. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 kalmj ***** válasza:

"Belapus tanulj történelmet, a zsidó egy származás (faj) is, nem csak vallás."


Egy ország népe még nem faj és nem fajta. Népcsoport. Ha meg a magyart fel akarod osztani romára, zsidóra, kunra, németre, magyarra, stb. Akkor rájössz, hogy minimális számban van magyar. Viszont az itt élő emberek 98%-ban tisztán magyar identitással rendelkeznek.

[link]

2012. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Bárány Róbert, például. Csak mert nekem a magyar Nobel-díjasokról nem Kertész Imre jut először eszébe. Elnézést!
2012. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Apám unokatestvérének férje mondta. Az a tipikus tudálékos ember aki imádja tényként előadni a gonolatait.

Amúgy köszönöm a válaszokat de sajnos konkrét személyet csak egyeg kaptam

2012. nov. 1. 15:46
 7/27 kalmj ***** válasza:
És ha én leírok egy nevet és melléírom, hogy zsidó, vagy nem zsidó, az tény lesz? A komcsik meg azt mondták, hogy kitelekítik a hazai németeket, hogy megszabaduljanak a náciktól. lol
2012. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
46%
És ha zsidó akkor mi a baj? Az egész világon a zsidók a legintelligensebbek, a Nobel-díjasok 90%-a zsidó. A gyógyszergyárakat ők írányítják, igazából mindent amiben sok pénz van és tudás.
2012. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Még egy példa: az 1900-as évek elején az orvosi praxisok és gyógyszertárak 90%-ban az ő tulajdonukban volt.
2012. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
utálom a zsidókat. és nem irigységből. a legnagyobb cégeket ők irányítják, és természetesen még többet akarnak mindig. leszarják az embereket, mert ők "csak emberek" és nem a "kiválasztott nép". nekik csak a pénz meg a hatalom kell. tönkreteszik Magyarországot, meg még több kis országot is, hogy ők gazdagok legyenek, nem törődve semmivel
2012. nov. 1. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!