Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi az, hogy valaki lemegy...

Mi az, hogy valaki lemegy alfába? Ez mire jó? Mit lehet úgy csinálni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 18:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
53%
*megnyíilvánulásodhoz.
2009. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
42%
én is gratulálolok hozzád. ENNYI VAGY TE. egy nagy senki, aki abból él, hogy szapulja a fórumokon meg az ilyen helyeken a népet. OLVASS UTÉNA ÉS AKKOR MEGTUDOD HOGY MENNYIRE ÁLTUDOMÁNY EZ! megsúgom SEMENNYIRE. Kit érdekel hogy ki káromkodik és ki nem? SENKIT. Nem hírdetek semmit, főleg hogy nem vagyok ennek az egésznek a mestere MÉG. Nagyon sok embert ismerek aki viszont él vele, és sokkal több agyuk van mint neked. haha
2009. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
24%

Kislány! Nem unod? Ha ilyen jó dolog ez a (ál)tudomány, akkor indulás, műveld! Ennyi legyen az összes örömöd az életben. Olvastam róla és gagyi!


" Nagyon sok embert ismerek aki viszont él vele, és sokkal több agyuk van mint neked. haha"


Hasonlóak mint te? Akkor nem csodálkozom. Hogyan lehet több agyuk? Mekkora a koponyájuk térfogata? Az enyém normál.

2009. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
55%
Figyelj kislány! Képzeld nem unom, de te viszont elég gagyi vagy, ha még ilyenekn fennakadsz, hogy több agyuk van! Annyira szánalomra méltó emberek vannak itt ÉS TE IS HOZZÁJUK TARTOZOL. Kicsit elvont az elméd. Javaslom nézd a jetixet, talán ott nem használhak képletes szavakat, és talán te is megérted kislány!
2009. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
33%
Én nem vagyok lány. Szerinted érdekel engem az, hogy egy internetes hittérítő szánalmasnak nevez? Jól gondolod, nem. Sőt! Örülök neki! Lehet, hogy elvont az elmém, ennek is örülök, legalább nem vagyok annyira egyszerű mint te. És már megmondtam, hogy nem én vagyok a gagyi, hanem az áltudományod.
2009. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
52%
képzeld én sem vagyok lány! és igen is te vagy a gagyi. És az agykontroll-nak semmi köze sincs a valláshoz, ellenben a te hiteddel. A XXI. században élünk ember!!! Bár szerinte a te igen kedvelt elvont elméddel ezt nem foghatod fel. Ne legyél ennyire beszűkűlt az új dolgok iránt. és hát ez bizonyítja az is hogy nem én hanem te vagy egyszerű. Egyszerű de annál maradibb.
2009. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
42%

Fogalom zavarban szenvedsz. Nézz utána annak, hogy mit jelent az, hogy szekta. Megvan a vezetőtök, szent írásotok stb.


" . És az agykontroll-nak semmi köze sincs a valláshoz,"


Olvasgass egy kicsit az agykontrollról. Rádférne. Majd meglátod, hogy van.


Én nem vagyok beszkült, csak racionálisan gondolkodom, nincs szükségem arra, hogy pénzhajhász amcsi szekta az időmet vegye el.


JAA nem kerül pénzbe?

"A 40 órás, 4 napos agykontrolltanfolyam részvételi díja 32 000 Ft,"


Igen a 21. században élünk sajnos. Régen, tudod mit csináltak a szektásokkal?


Határozottan állítom, hogy te vagy egyszerű, mert minden hülyeségnek bedőlsz.


" És az agykontroll-nak semmi köze sincs a valláshoz, ellenben a te hiteddel."


Az én hitemnek, mi köze van a valláshoz? Nem értem a mondatod, de ez nyílvánvalóan az én hibám.



Mint mondtam már, olvasgass egy kicsit a szektákról és az agykontrollról.

2009. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
56%
Neked kellen öcsém. Kicsit félreinformáltak téged ember. SZEKTA? Haggyuk már! Ne égessd magad! Amúfy meg! És az agykontroll-nak semmi köze sincs a valláshoz, ellenben a te hiteddel. ezen mit nem lehet érteni? te azt hiszed, hogy van pedig nem. ennyit jelent. és ha nem érted igen az a te hibád. Miért én olvasgassak az agykontroll mikor én már tudok mindent róla? Neked átmossták az agyad ilyen hülyeségekkel mintohgy szektás dolog. Ne röhögtess már. nölj már fel, és foggd fel, az agykontroll hasznos tudomány ág, és SEMMI, DE SEMMI köze sincs a szektákhoz. Mondjuk ha lenne egy kis értelem is benned, akkor tudnád, hogy az alfa állapot az ébrenlét és az alvás közti állapot. Ebben az állapotban sokkal de sokkal több minden lehet megtanulni. Wzért is ajánlják tanulás céljából IS. De te biztos mikor még nem alszol egy szektához tartozol. MERTHOGY TE EZT ÁLLÍTOD! Szánalmas vagy már ne is haragudj.
2009. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Micsoda vitafórum lett a kérdésemből :D
2009. aug. 3. 23:53
 20/27 anonim ***** válasza:
52%

Na jólvan! Én feladom! Ez már csak fröcsögés amit csinálsz, jól tükrözi az értelmi szinted. Nagy tudomány lehet ez a hülyeség ha MINDENT tudsz róla. Alvás közben pedig SEMMIT nem lehet tanulni.


" Szánalmas vagy már ne is haragudj.

"

Ok. Mint mondtam már, elfogytak az érvek, jön a személyeskedés. Nem haragszom, rád nem lehet. Nem veszem komolyan a sértegetéseidet.


" Neked átmossták az agyad ilyen hülyeségekkel"


Nem én vagyok agykontrollos.


Ha nincs köze a valláshoz, a (szekta)vezéretek, miért hivatkozott sokszor Istenre?



" SEMMI, DE SEMMI köze sincs a szektákhoz."


Persze, hogy nincs, ez maga egy szekta.


" De te biztos mikor még nem alszol egy szektához tartozol. MERTHOGY TE EZT ÁLLÍTOD! "

Én nem állítottam ezt. Tudom, mire gondolsz, ha idézed megmagyarázom. Most nem akarom a billentyűzetet koptatni.



Olvasgass egy kicsit a szektákról és az agykontrollról.

2009. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!