Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi az, hogy valaki lemegy...

Mi az, hogy valaki lemegy alfába? Ez mire jó? Mit lehet úgy csinálni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 18:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
26%
Ez egy baromság, ne foglalkozz vele.
2009. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
44%
te vagy a barom kedves első válaszoló. Most én nem nagyon tudom elmagyarázni, mert nagyon hosszú lenne. Írd be a google-be és kiad jópár választ, ahol értelmesen le van írva és így egyszerűbb is lesz. te azt elhiheted hogy nagyon hasznos dolog és nem BAROMSÁG!
2009. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
24%
Szektás dolog, ne foglalkozz vele.
2009. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%

De igenis foglalkozhat vele, ez nem áltudomány. Keress rá arra, hogy "agykontroll"!

Egyébként a dolog lényege, hogy napközben az ember agya folyamatosan pörög, tehát magas rezgésszámon dolgozik, ilyenkor nehezebben tanul. Ha lemész alfába, akkor elérsz egy alacsony rezgésszámú állapotot, amikor minden könnyebben a fejedbe ragad. Ez egyébként alvás és ébrenlét közti állapot. Például egy kisgyereknek az agya még folyamatosan alacsony rezgésszámon működik, ezért tanul olyan gyorsan.

2009. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
50%

Az agykontrollozás előtt: [link]


Ne adj pénzt nekik!!

2009. aug. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%
Kedves 1. 3. és utolsó válaszoló= ÁLLJÁL LE! GYANÍTOM UGYANARRÓL A SZEMÉLYRŐL VAN SZÓ.Nálad normálisabb emberek is léteznek hál Istennek. Az alfa állapot összekapcsolódik az agykontroll tanfolyammal. nagyon érdekes tudomány. érdemes megtanulni. És foglalkozz vele, ne hallgass idiótákra.
2009. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem akarok alfába lemenni, és nem is kérdeztem a véleményeket, hogy szerintetetk ez jó-e vagy rossz, csak feltettem ezt a kérdést, mert érdekelt.
2009. aug. 2. 22:58
 8/27 anonim ***** válasza:
37%

tegnap 22:58

Nagyon helyes! Ne foglalkozz ilyesmivel, ez nem tudomány! Csak egy pénz szerzési mód. Aki ezért fizet, megérdemli a sorsát!

Ne halgass idiótákra!

2009. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
23%
utolsó válaszoló: Te annyira idióta vagy! Kérdező ne hallgass barmokra. Ezért senki sem kér pénzt, és igen is ez egy tudomány. Nagyon jó tudomány és én már csak tudom. Aki ellenzi az egy hülye f@sz, aki nem bírja elviselni hogy vannak nála értelmesebbek is, akik nem csak a gép előtt ülve kockulnak.
2009. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
70%
Gratulálok a primitív megnyilvánulásodra! Átmosták a csöppnyi agyad. Elfogytak az érvek és káromkodsz. Nahát! Ezzel reklámozod az áltudományod?
2009. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!