Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerinted? Mernéd? Vajon...

Szerinted? Mernéd? Vajon mekkora lenne a sebesség?

Figyelt kérdés
Ha egy nagy kocsmai vagy sima teraszernyővel leugrok 30 méter magasból, és nem törik el/csuklik össze akkor van esélyem épségben földet érni? [link] mondjuk egy ilyennel!?
2012. júl. 24. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennek nem betontömb van az alján? :D:D
2012. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
még ha az is lenne, se lenne akadály leválasztani róla;) most ne a felépítését nézd:D
2012. júl. 24. 10:50
 3/10 anonim ***** válasza:

hehe, ilyen még nincs a jutubon: parasol jumping, csak lóval, bár lehet más szóval


Nemzetközi teraszernyő-ugróbajnokságot!

2012. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A tömege biztos sokszor nagyobb, mint egy ejtőernyőé, és a homlokfelülete is elég kicsi. (Ha ház mellett ugrasz, akkor meg simán a falra kenődik --> csuklik, törik, mondjuk az ernyő is.) Már ernyővel is ripityára tudod törni a lábad, ha szerencsétlenül érsz le, vagy megfordul a szél, még ha gyakorlottabb is vagy.


Szóval nem mondom, hogy belehalsz, ha leugrasz egy ilyennel 30 méter magasról, de hogy fájni fog, az biztos. Esetleg úgy lehet próbálkozni, hogy a rúdjának az alját ütés csillapítónak használni, illetve vastagon kipárnázni ott, ahova esel.


Én nem merném.


(Sebességre egy bő 50 km/h-t tippelek.)

2012. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nagyon én se ugranák vele:D de az az 50km szerintem nemcsak fájna:DD
2012. júl. 24. 11:02
 6/10 A kérdező kommentje:
km/h
2012. júl. 24. 11:02
 7/10 anonim ***** válasza:
30 méter? Az kb 10 emelet. Tuti, hogy nem élnéd túl.
2012. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne próbáld ki.
2012. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Összekötsz a testsúlyodnak megfelelő tömegű cementes zsákot, rákötöd egy napernyőre és ledobod egy elhagyott emeletes ház tetejéről. Meglátod mi történik. Ha a zsák épségben marad, valószínűleg te is...
2012. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez nem is rossz ötlet, bár ott nem lenne kéz kordináció és szerintem az is sokat számít,de igaz hogy a hatást nagyjából elő lehetne idézni:D hát ha lesz ernyőm(megfelelő)meg zsákom akkor megnézzük!:DD
2012. júl. 24. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!