Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mik azok a mozgó csillagszerű...

Mik azok a mozgó csillagszerű tárgyak az égen?

Figyelt kérdés

Csak nyári estéken látom.


Ma láttam mozgó "Csillagokat" az égen.

6-7 vagy 8 db-ot is láttam ma, de egyik sem hasonlított repülőre, szerintem nem is műhold, mivel a műhold nem változtatja meg az irányát. Amit meg ma én láttam azokból az egyik megállt, majd feljebb ment és elkezdett felfele menni és egy kicsit jobbra, de úgy mozgott, mintha akadozna. Megakadt 5 másodpercre és ment tovább.

Az első kettő követte egymást a harmadik alulról csatlakozott és úgy követte az első kettőt.


Tavaly nyáron vettem őket észre. Tavaly olyat is láttam, mintha valaki reflektorral világítana a szemembe, aztán hirtelen lekapcsolná. Nagyon fényes és egyre fényesebb volt, aztán 1 szempillantás alatt eltűnt, és ahol láttam már csak egy nagy sötét üres helyet lehetett látni.



2012. jún. 15. 23:48
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ma láttam pont ilyet.Kiültem macskázni most az előbb.Aztán bámultam az eget...és arra lettem figyelmes,hogy felvillant 4-5 "csillag".Egy helyben álltak majd még valami felvillant de az nagyon fényes volt és az elkezdett mozogni.Majd később mikor messzebbre ért megállt és egyszer csak eltűnt.Utána megint feltűnt.Ez sem hasonlított valami repülőre.
2014. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

tavaly ősszel láttam egy hasonló fényt, este 8-9 között valamikor, szép tiszta égen lehetett látni egy viszonylag erős fényű egyenes vonalban repülő valamit, de lehet, hogy csak műhold volt, mert teljesen egyenes vonalban repült, de csak ősszel láttam és csak kétszer


viszont tegnap este nagyon furcsa dolgot láttam

ez is ilyen fél 8 körüli időpontban volt, kint kutyáztam, egyszer csak felnéztem az égre és láttam egy nagyon szépen világító csillagot, mikor a "csillag" elkezdett mozogni, majd szép lassan eltűnt az égen

mikor eltűnt, csak akkor tudatosult bennem, hogy csillag nem lehetett, mert teljesen felhős volt az ég, szerintem repülő sem lehetett, mert semmilyen hangot nem lehetett hallani és csíkot sem húzott maga után, hullócsillag sem lehetett, mert felfelé ment, nem lefelé, villogni sem villogott


pár éve pedig egy éjjel (mindig éjjel történnek ilyen dolgok) valami nagy fényes húzott végig az égen nem messze a házak felett, bevilágította az egész telepet (Budapest egyik kerülete)

2014. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Sziasztok én ma kb 4 v 5ora körül láttam két fényes csillagot egymás után szépen lassan haladtak és eltűntek de még felhő se volt az egen h oda tűnt vna el.szépen egymás után haladtak mintha követte volna mi volt ez?
2016. szept. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam higyha időkiesésed van,jelek vannak a testeden,énszaka zümmögő hangokat hallsz,minden elektronikus tárgy elromolhat a közeledben és érdekelni kezd az ufótéma(róluk álmodsz,rajzolsz)

Akkor elraboltak az ufók

2019. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Uccsó vok

Egyébként

Én este látok 2 csillagot az égen,az egyik fényesebb(erősebben világít)

A közelükben nincs semmi,"egymás" alatt vannak.

És reggel is látszódnak,aztán amikor a buszmegállóhoz értem az egyik eltűnt a SZEMEM LÁTTÁRA!

Máskor meg láttam egy "repülőt" az égen és az is a szememáttára tűnt el

És nem volt felhő az égen egyik alkalommal sem,a semmibe tűntek el

2019. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mi tegnap a férjemmel az eget fürkésztük, amikor vagy 3 csillag csak úgy magától elindult, aztán megálltak, majd a fényesebbik elmozdult másik irányba, aztán visszafordult. Megállt, majd újra elindult. Párszor eljátszotta ugyanezt, majd megállt egy helyben és ott maradt. Egy óra múlva megint megnéztem ott van e még, de ott volt. Pedig tényleg mozgott. Ha egyedül lettem volna, akkor azt mondanám, hogy halucináltam. De a férjem is látta. Egy hullócsillaghoz hasonlót is láttunk, de nem az volt. Állt az égen, mint egy szokványos csillag, majd elindult, mint egy műhold, kb olyan gyorsasággal. Aztán gondolt egyet és méggyorsabban ment, majd eltűnt. Ma is kimegyek ha lesznek már csillagok és egy órát rászánok, hogy megnézzem ma is vannak e furcsaságok
2023. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!