Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért kell állandóan cikizni?...

Miért kell állandóan cikizni? Már elegem van!

Figyelt kérdés
6.osztályos (lány) vagyok. Állandóan cikiznek, mert kítűnő tanuló vagyok mindig strébereznek. Pedig én egyszerűen csak könnyen tanulok és soha nem nyalok a tanárnak! Ha rossz választ mondok órán egyből kiröhögnek. Egyszobában alszom a hugommal és egy pár lány ezért is cikiz, pedig én nagyon szeretem a hugomat és ez nem is zavarna ha nem cikiznének :). Imádok zenélni , hegedűn játszok 4 éve sokak szerint ez is stréberség... Szerintetek ezek ciki dolgok? Mit tehetnék : vágjak vissza vagy engedjem el a fülem mellett ? NEM MEGY! Vagy adja fel a tanulást? (Ez is megfordult a fejemben csak úgy gondolom nem adom fel az álmaimat az osztálytársaim miatt) Az a gond , hogy ezeket nem birom elengedni a fülem mellett nagyon érzékeny vagyok van , hogy sírva megyek haza. Véleményeket, ötleteket várok :))
2012. ápr. 20. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A gimnázium minőségi ugrás lehet majd az általánoshoz képest. Na nem nekik, mert ők hülyék, és jobb esetben is mennek a szakközépbe - hanem neked, mert hirtelen nem "stréber" leszel, hanem átlagos tanuló. Ugyanis a többség hozzád hasonló lesz ott.


Arra vigyázz, hogy a szintet tudd tartani!

Ezért aztán tanulj csak tovább rendesen - magadnak tanulsz, és 2 év múlva azt sem fogod tudni, hogy néztek ki ezek az észlények, akik most lenéznek téged.


Amúgy én is azt tanácsolom, hogy megpróbálhatnál bekerülni már most egy ilyen gimnáziumba. Ha tényleg tehetséges vagy, mindenképpen érdemes.

2012. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 tetris ***** válasza:
100%
Nézd a dolog jó oldalát. Még mindig jobb, hogy azért cikiznek, mert kitünő tanuló vagy, mintha azért cikiznének, mert buta vagy, mint a tök.
2012. ápr. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
jaja, stréber vagy. Nem baj, majd leszoknak előbb utóbb a cikizésről, gimiben már nem szoktak. Ott valszeg több szorgalmas gyerek lesz.
2012. ápr. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :-)) Egyébként itt mondtátok, hogy legyek kedves másokhoz.. Én mindig segítek nekik mondjuk a dogákban, vagy elmagyarázom nekik a nyelvtant mert sokan nem értik.. És ezért vagyok kiakadva , hogy csak erre vagyok jó meg , hogy kiröhögjenek (tisztelet a kivételnek) Meg tanulni sem szoktam sokat mert a sok szolfézs , zene órák, gyakorlás miatt nincs túl sok időm.. Nem akarok 6 osztályos gimibe menni , mert szegeden egy zene iskolába fogok járni (ha felvesznek) :)
2012. ápr. 21. 12:51
 15/15 anonim válasza:

Én mindig azt mondom: Legalább én majd viszem valamire! :D Na erre varrjatok gombot!

Ha ezt mondod, akkor röhögd ki őket, hogy ennyire szerencsétlenek, hogy azt piszkálják, aki majd nem WC pucolónak megy, mert legalább van esze!

2012. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!