Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
www.youtube.com/watch?v=0OpPgA1buC4&feature=related

2012. ápr. 14. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
megfelelő kérdésekkel ilyet bárhol lehetne csinálni :)
2012. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ott is van az Egyetemistateszt :D


( egyébként több reptoidra hasonlító lényt is láttam :DD )

2012. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De ilyenkor nem adnád oda ezeket a hülyéket egy fehér cápának ? A keresztnevét se tudja de azért használja a Föld erőforrásait . De szép is lenne ha , minden jól megválaszolt kérdés után lenne lehetséges csak vásárolni .
2012. ápr. 14. 20:37
 4/15 anonim ***** válasza:

végig sírtam a videót úgy röhögtem. gondoltam hogy hülyék de b*meg ennyire?!?!

azt se tudják hogy kivel háborúztak. hihetetlen. suttyó paraszt az összes.

2012. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

egyébként, azért ez így szerintem is nagyon egyoldalú, mert nem tudjuk kinek milyen volt az élete eddig, milyen iskolába járt, egyáltalán járt-e, akkor rengetegen úgy tanulnak hogy vizsga előtt rövid idővel bemagolják, amit utána rögtön el is felejtenek, stbstb


tehát ez alapján bárkit kérdőre vonni? mondjuk ne menjen történésznek aki nem tudja mikor volt a vh., matematikusnak meg aki nem tudja a 3szög oldalát, de ettől még simán lehetnének jó családanyák/apák a jövőben...

2012. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Vree ***** válasza:

Mi a véleményem arról ha valaki se a kérdésbe nem rakja be hogy miért kéne rákattintani, se a videólink mellé? :) Nem jó.


Varázsgömböm és a kommentek segítségével megpróbálom kitalálni. Feltételezem, hogy egy ezeréves videóról van szó ahol amerikaiakat kérdeznek az utcán műveltségi kérdésekről amikre nem tudják a jó választ. Feltételezem hogy ezeket valaki úgy próbálja beállítani mintha az amerikaiak általános tájékozottságát reprezentálná annak ellenére hogy 1. az összeállítást az amerikaiak maguk csinálták mint humoros videót, 2. a kérdések legalább egy része valóban nem egyértelmű tudás, 3. Mo.-n az utcai Győzikéket megkérdezve is hasonló válaszokat kapnál.


-megnyitom a linket- Hát nem bejött? :) Lottózni kéne :D

2012. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az oké , hogy jó emberek annak ellenére , hogy nem túl okosak , de az embernek van a Földön a legkomplexebb agya . És ezek ezt csak úgy eldobják .Vagy jobb kifejezés az elpazarolják , mert lehet hogy nem tudja mikor volt szept. 11 de az biztos hogy ha megkérdeznénk hogy kik vannak a baseball csapatban azt biztos tudnák .
2012. ápr. 14. 23:02
 8/15 A kérdező kommentje:

Elsőnek. Hogy érted azt hogy megfelelő kérdéssel ?

Az megfelelő kérdés hogy hány oldala van egy háromszögnek ? Nemis tudoooooooooooooom ... három ?

2012. ápr. 14. 23:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyeneket kishazánkban is találnánk. :)
2012. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Persze hogy ilyeneket nálunk is találni . De Amerikában úgy vannak ilyen emberek hogy őket soha nem sanyargatott egy ország se . Minket pedig megszálltak a németek és az oroszok is . Azontúl Magyarország nem a világ 2. vagy 3. legnagyobb hatalmú országa míg az USA az .
2012. ápr. 15. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!