Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Történelem érettségit, hogy...

One18 kérdése:

Történelem érettségit, hogy tudnám megírni legalább 90%-osra, mit kellene átnéznem nagyon?

Figyelt kérdés
Fel lehet készülni még ennyi idő alatt??
2012. márc. 15. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egy percet nem készültem rá (igaz órán sem aludtam...) és 100%_os lett.
2012. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:OOO

100%-os????

2012. márc. 15. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, a matek 90 a magyar meg 8x.


Az új érettségi konkrétan retardáltaknak lett kitalálva, aki tud írni olvasni annak garantált a 75% akkor is ha egy órára se járt be. Ha meg bejárt akkor pláne.


Konkrétan a történelem érettségihez soha egy percet nem kell tanulni történelmet a 100%-os eredményhez, csak tudni kell olvasni...

2012. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

az akk szép grat

én találtam egy oldalt ahol vannak témakörök általába ezek szoktak benne lenni??

[link]

2012. márc. 15. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Most direkt megnéztem a 2011-es történelem érettségit - szánalom. Az első 10 feladathoz csak olvasni kell tudni... Rögtön első feladat : 5 soros leírást kapsz egy sz@ros útról - párosítsd a szöveget az út képéhez... Wow, mint az oviban.


Ez jutott róla az eszembe:


http://www.youtube.com/watch?v=X6WHBO_Qc-Q

2012. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gőzöm nincs mi szokott benne lenni, csak 1x érettségiztem.

De mint mondtam, ha tudsz olvasni akkor felesleges izgulni - ha meg nem tudsz akkor úgyis mindegy.

2012. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:DDDD

amúgy énis nézegettem a múlt évieket nem valami nehezek,csak jól felakarok készülni mert ez lenne az eggyik tantárgy ami számítana a felvételibe

2012. márc. 15. 18:26
 8/8 anonim válasza:

Középszintű érettséginél használhatod a töri atlaszod, aminek a végén megtalálhatóak az évszámok. Ha a 4 év alatt legalább 4-es megvoltál töriből, úgy hogy tanultál és nem puskáztál, akkor simán meg tudod írni ötösre.

Minden évben kiadják az emelt töri kidolgozott szóbeli tételeit könyvben. Csak ajánlani tudom neked, nagyon szépen összefoglalja azokat a tételeket és sokat segíthet neked is!


Erre gondolok:

[link]

2012. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!