Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meglehet írni 3-masra a...

Meglehet írni 3-masra a történelem írásbeli érettségit úgy, hogy nem tudsz semmit?

Figyelt kérdés

Itt az olyan kérdésekre gondolok, amiknél van ábra, ami segít, vagy puszta logikával kilehet következtetni, esetleg minimális tudással. Vagy az olyan, ahol egy szöveg mellett igaz-hamis feladat van, vagy térkép leolvasás stb. Ezekhez ugye nem kell kimagasló intellektuális tudás.


Kb. 3-mast szeretnék írásbeliből amit esetleg 4-esre feltolok szóbelin, de nagyon hülyének érzem magam töriből. Megtanulni 4 év anyagát meg nem lenne leányálom. És nem, nem "most kell elkezdeni tanulni", mert 5-ös voltam mindig, minden évben, csak kiesett az anyag a fejemből.


2011. márc. 26. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán. Én négyesre írtam meg úgy, hogy nem tudtam semmit. 78 %-osra. Rengeteget segít az a sok forrásanyag. Szóbelire tanultam, azzal ötös lett.
2011. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lexi900926 válasza:
Ha nem tudsz semmit, akkor nem. Ha nem tanulsz semmit, de egy minimális "kosz" ragadt rád, akkor simán.
2011. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Atlaszt lehet használni...

Kis logikával, gondolkodással, atlasszal, jó tippeléssel a négyes simán megvan.

2011. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem sikerült. :-P
2011. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 4-es lett és semmit se tudok...mondjuk szóbelivel levittem 3-asra, de még a tételcímeket sem olvastam el, nemhogy a tételeket. Mondjuk sztem a szóbelim is egész jó volt, de a tanár nem fogadott el semmit, ami benne volt a forrásban meg az atlaszban...szóval jobban jártam volna, ha egyiket se adja. :D
2011. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha normálian írtad az anyagot órán akkor egyszer átolvasod az bőven elég az írásbelihez, mert rengeteg a szöveges forrás meg a kép, ami alapján simán kikövetkeztethető a kérdésekre a válasz.
2011. márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Először a helyesírásoddal foglalkozz!
2011. márc. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3-asra.
2011. márc. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerencsémre eljutottam arra a szintre, hogy nem kell foglalkoznom a helyesírásommal, mint itt pát retardált ember tehetné. Így egy-egy néhai figyelmetlenségi hibát megengedhetek magamnak. Azért köszönöm, igazad van. ;)
2011. márc. 27. 15:08
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi baj a helyesírásával? Úgy bírom mikor egyesek kb 15 sornyi szövegben észreveszik az egyetlenegy kis ""helyesírási"" hibát és azon lovagolnak. Persze az unatkozás nem ismer határokat...
2011. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!