Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A Necronomicon tényleg veszélyes?

A Necronomicon tényleg veszélyes?

Figyelt kérdés

Azt hallottam többször is,hogy hogyha elolvasom a Necronomicon-t,történhetnek velem félelmetes vagy furcsa dolgok.Arra lennék kíváncsi,hogy ez igaz lehet-e.

Előre is köszi a válaszokat.


2009. máj. 24. 19:13
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim válasza:
0%
egy lószart veszélyes. kamukéró az egész, önjelölt sátánista tiniknek. ami veszélyes benne, az a sátánizmus, bálványimádás.
2011. szept. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim válasza:
igazából Kr. után 790-ben írta egy arab Abdul Alhazred nevű ember és ez a név elvetemült arabot jelentett(persze nem az igazi neve)
2012. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim válasza:

Én annyit tudok, hogy ha kaphatnék egy hiteles példányt a kezeim közé, attól függetlenül, hogy mien hatással lesz rám, figyelmeztetném a közelemben élőket egy potenciális veszéjről, és jártatlanságom ellenére is elolvasnám a könyvet..lehet h az első oldal közepén szörnyet halnék, de valahogy nem érdekel, lehet, hogy csak kiváncsi vagyok de hinni nem hiszem eléggé.Összehivnék valakiket akiket ismerek legalább arra megkérném filmezzenek és ha vamlami furát észlelnek fussanak.

Ha bárki tud valamit erről, komolyabban, és nem csak hazudozik és hülyéskedik, akkor kérem irjon nekem e-mailt: pongracz_gellert@yahoo.com ra.Engem komolyan érdekel a dolog, képes volnék éveken keresztül tanulmányozni és kutatni utána. Bármien segitséget szivesen fogadok!

2012. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim válasza:
51%
aki többet akar érzékelni a világegyetemből egyen varázsgombát
2012. dec. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim válasza:
100%

na először is valaki magyarázza már el legyen szíves, hogy ugyan miért halnék meg vagy változnék meg pusztán azért mert ülök és elolvasom szépen magamban a könyvet???? (azt a nagyon is sokat jelentő tényt figyelembe NEM véve amit az egyik előttem szóló osztott meg velünk az eredeti nyelvről)

tehát pl ülök az asztalkámnál, teszem azt angolul olvasom kedvenc necronomikonomat, és mire a végefőcímhez érnék holtan dőlök le a macskám mellé..... ugyan kérem....

ne értsen félre senki, én hiszek a necronomikon létezésében és hatásosságában, de ezek a marhaságok amiket itt egyesek leírtak..... röhej...

nem tudom mióta nyírnak ki engem olyan varázsigék amik csak a fejemben szólaltak meg egy idegen nyelven..

gondolom aki meg azt állítja hogy megvan neki az "eredeti" az azért nem szolgáltat nekünk erről semmilyen bizonyítékot mert lehet hogy már egy fénykép a könyvről is tönkretenné az életünket...

nem akarom senki buliját elrontani, de a "mágiának" is van egy szilárd talaja amiről ha elrugaszkodik az ember elég nagy sületlenségek születnek...lásd feljebb...

2013. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim válasza:

Nem olvashatsz Necronomikont. Az utolsót (vagy utolsó előttit) ha jól emlékszem, a 17-18 században égették el egy boszorkánnyal együtt.

Feltételezések szerint a Vatikán őriz egy példányt (ezért írtam utolsó előttit, mint lehetséges opciót.)

Egyáltalán nem gyermekbőrre írták, gyakorlatilag senki sem tudja, pontosan mi is állt benne.

H.P. Lovecraft által írt, csak fikció, de nem az eredeti.

Viszont létezett, és ez tény.

2013. márc. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim válasza:

Ha tőlem kérdeznék:

-Veszélyes-e?

Nem.

-Hamisítvány-e?

Nem!

-H.P.Lovecraft írta?

Részben.

-Célja a pénzszerzés volt?

Igen!

-Abszolút sületlenség?

Nem, nagyon is komoly.

-Őriz belőle példányt a vatikán?

Ne hülyéskedj már! Dehogy.

-Okozott-e már kárt?

Elmebetegek okoztak a mű hatása alatt.

-Működik?

Próbáld ki! Természetesen nem fog.

-Direkt készítették hiányosra?

Igen.

-Miért hiányos?

Mert az alap mű rejtett a profánoktól.

-Fontos irat ez?

Igen!

-Ajánlod másoknak?

Feltétlen!


Mind a fikázóknak, mind a hívőknek ajánlom a Sumerológiát, mint forrást a témában.

Ha valaki veszi a fáradságot és átrágja magát, ezen a cseppet sem csöpp témán, akkor felfedezheti az összefüggéseket és a demagóg kiemelések közti igazságokat.

Kulcsszavak:

-Akkád

-Sumer

-Babilon


Üdv.

2013. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim válasza:
Komolyan nem tudom eldönteni, hogy ti mind komplett idióták vagytok, vagy csak tettetitek?
2013. júl. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 Peti7 válasza:
Nekem már az is sok volt hogy végig olvastam de érdekes téma.
2013. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:

Ebben nem H.P.Lovecraft műveit gyűjtötték össze, ez H.P. Lovecraft műve a többi mellett szépen sorakozva.


Érdekes olvasmány-e? Igen. :)


47-es válaszoló, köszi az ajánlást, azt is el fogom olvasni! ;)


Nem hiszek benne, de érdekes gondolatokat fogalmaz meg Lovecraft! :)

2013. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!