Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Necronomicon tényleg létezik...

M@x kérdése:

A Necronomicon tényleg létezik és ha igen veszélyes?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 06:29
1 2 3
 1/23 Мirkó válasza:
100%
Létezik, mert olvastam :D Bár nem sokat értettem belőle. Hogy veszélyes azt nem hiszem mert nem történt velem semmi szörnyűség :D
2011. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Мirkó válasza:
Na megtaláltam itt van a kezemben úgyh biztos létezik :D
2011. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

Az bizony veszélyes egy könyv meg is volt régen,de elhasználtuk papírnak a pottyantóson.

És tényleg elvolt áttkozva mert utána egy hétig fostam és eléggé dörzsölt is.

2011. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Létezik, és szerintem veszélyes is mivel sehol nem írja hogyan tudod visszaküldeni, lezárni a kaput egy isten megidézése után, ha esetleg az nem kívánatossá válik.
2011. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Bocsi, de OFF:


Fisz! Elismerésem, sok válaszodat olvastam már az oldalon, sőt végig olvastam egy vitádat is, egy Istenfélő emberrel. És bár nem osztom a nézeteid, elismerésem, hogy ahelyett hogy buzdítanád a kérdezőt, felvilágosítod, hogy bizony veszélyes! Objektív válaszokat tudsz adni.

2011. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Örülök hogy tudok segíteni a mágiával kísérletező embereknek.:)Valóban sokan felkerestek e-mailen is és mindegyikőjüknek segítettem elindulni egy saját maga által választott úton. Nem egyel közelebbi viszonyba is kerültem. Igazi okkult tudást osztok meg válaszaimmal és mindenki azt kezd vele amit akar vagy amit tud.:) Természetesen a szabad akarat számomra a legfontosabb így nem érdekel kinek milyen vallása van (többnyire) és vallástól teljesen függetlenül kezelek mindenkit.
2011. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha veszélyes valami, akkor miért akarod olvasni?
2011. márc. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Létezik, de pl. azok a válaszolók, akik írták, hogy olvasták, csak egy hiányos, átírt, veszélytelen verziót olvastak - én is olvastam egyet, és feltűnt néhol, hogy mintha kihagytak volna infókat -, az eredeti, illetve egy hiteles, kézzel írt másolat nagyon veszélyes, gonosz, és őszintén? Senkinek nem ajánlom, hogy elolvassa... igazából megszereznie is szinte lehetetlen egy "normális" embernek.
2011. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

hogyan kerülhet egy ekkora hatalommal bíró könyv ennyi "senki" kezébe?:P

amúgy meg:

[link]

2011. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Sok miatyánkkal kompenzálhatsz.
2011. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!