Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Necronomicon tényleg létezik...

M@x kérdése:

A Necronomicon tényleg létezik és ha igen veszélyes?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 06:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Beleolvastam, de semmi veszélyes nincs benne. Ugyanolyan könyv, mint bármelyik másik.
2011. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Szia! engem érdekelt és olvastam is. Tény, hogy nem az "eredetit", Ami nekem van abban sok minden nincs benne. Ebben a kiadásban sok veszélyt nem látok, de csak akkor, ha okosan olvassa az ember. Azért, mert vagány dolog, vagy mert valakinek meg akarsz felelni akkor inkább nem ajánlom. Én inkább a fehér mágia híve vagyok de azt is csak óvatosan. Bármi amit kiküldesz visszavág.
2011. márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Toma Dominik ***** válasza:
a Necronomicon csak lovecraft szüleménye nem létezik csak egy könyv leírta a wikipedia is csak a képzelet szüleménye egy kitalált könyv semmi igaz sincs a egészben
2011. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én a fizupapírom levonásait olvasgatva szoktam megijedni.
2011. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Óh hamár a wikipedia is leírta az már biztos úgy is van.:)
2011. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Mannaz válasza:
Létezni létezik. De véletlenül sem egyszerű emberek kezébe tervezték, nem véletlenül. Sokan itt csak részeit, feldolgozásait olvassátok és többnyire mindenki érthetetlennek tartja ha olvassa. A mágia nem véletlenül volt titkos tan. Kívülállók számára semmit se mondott, nem láttak a velejébe a dolgoknak mert kétélű fegyver, pusztítani és építeni is lehet vele nem kerülhetett óvatlan kezekbe a tudás. A Necronomicon, és másolatai is azért nem mondanak semmit nektek, mert ezzel véd titeket. Hatalmas veszély lenne ha minden tizedik ember ismerné a titkát. Épp ezért íródtak ezek a művek úgy, hogy csak kevesek értsék meg :)
2011. máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Fisz hogyan tudsz segíteni egy nemlétező dologban olyanban mint a mágia.

Ideje lenne az embereknek felébredni és ne képzelődni,mindenféle hókuszpókuszról a valóság itt van és a képzelgés nem segítt.

2011. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem kívánok szkeptikusoknak magyarázkodni.
2011. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Mannaz válasza:
Nem tudom miért vélekedsz így Fiszről. Az a valóság amiben hiszel, ha te hiszed, hogy erős vagy akkor az neked valóságos. És ha már ébredésről beszélsz, ha mindenki felébredne rájönnél a mágia sokkal valósabb és erősebb mint képzeled. Csak képtelen vagy felfogni a lényegét, mert a sok modern felfogású rögeszme elvakít. Ennyi, továbbiakban nem nyitok vitát olyanról amin nincs mit vitatkozni!
2011. máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
A mágia létező dolog azok számára akik hisznek benne. Szerintem és nekem létező dolog, mert hiszek benne. Sajnos ténylegesen kevesen értenek hozzá és az emberek többsége azért nem fogadja el, vagy ne hisz benne, mert túl sok a csaló.
2011. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!