Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha sokat írok bal kézzel...

Ha sokat írok bal kézzel (jobb kezes vagyok) epilepsziás leszek? Vagy valami más bajom lesz? És ennek mennyi a valószínűsége?

Figyelt kérdés
És ha igen, mennyit lehet egy nap bal kézzel írni, hogy ne legyek az? Mert szeretnék megtanulni xD A kérdésre válaszoljatok légyszí, és ne kérdezzétek meg hogy miért írok én bal kézzel is xD
2009. máj. 5. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Annyit írsz bal kézzel amennyit akarsz. Miért lenne ennek bármi köze az epilepsziához?

Annak sem lesz semmi baja, aki pl. köt, pedig ott is használod a bal kezed.

Fejleszted vele a jobb féltekédet, semmi bajod nem lesz tőle.

2009. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Így van, epilepsziás leszel, majd szörnyű idegrángások közepette kettétörik a gerinced, és belefulladsz a saját agyvizedbe.
2009. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Egy nap csak 3óra 44 percet írhatsz bal kézzel, különben az előző válaszolók által felsorolt jelenségeket fogod észrevenni magadon.
2009. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Mivel törölték az előttem lévő két választ, ezért az én előző válaszom is értelmetlen lett.Kérem töröljék azt is.
2009. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

ejha, ezt a beteg elméletet honnan hallottad? nyugi nem leszel ettől epilepsziás :D

én is jobb kezes vagyok, és bal kézzel automatikusan visszafelé tudok írni :D

2009. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Hol látod te az összefüggést az írás és az epilepszia közt? Én meg jobb kezes vagyok, de bal kézzel tudok csak gitározni. Ez azt jelenti hogy én is öngyilkos leszek mint Kurt Cobain?
2009. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam..xD

Barátnőm mondta amúgy -.-" elkezdi hogy epilepsziás leszek ha bal kézzel írok xD

2009. máj. 5. 21:46
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyapám és keresztanyám is egyformán jól tud írni jobb és bal kézzel egyaránt. Attól függ, hogy melyik kezével ír, hogy éppen melyikhez volt közelebb a ceruza. :)

Nagyapám rég túl van a 60-on, de még nem vettük rajta észre, hogy epilepsziás lenne. Keresztanyám 40 éves, de még őt sem láttam epilepsziás jeleket produkálni.

2009. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
a barátnődnek adj egy tockost :D
2009. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Régen a gyereket a tanárok ha bal kezesek voltak jobb kézre szoktatták mert a bal rossz volt szerintük.Nagybátyám is balos volt és jobbra szoktatták.Sosem volt epilepsziás.Más sem lehet ezért.
2009. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!