Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan fonál neki ennek a...

Hogyan fonál neki ennek a fogalmazásnak, vagy mit írnál bele? A címe: Vendég voltam Júliánál, ilyennek ismertem meg.

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Először tisztáznám, melyik Júliáról van szó. :)
2011. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rómeó és Júlia
2011. okt. 2. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben egy "házibuli" vendége volnék, azon az estén, amikor Júlia megismerkedik Rómeóval, akinek nem is lenne szabad belépnie a Capulet-házba. Itt külső szemmel figyelném meg, hogyan viselkedik a két különböző társaság (Mercutio és Benvolio hívatlanul is beállít Rómeóval, Tybalt dühöng, Capulet békíti), és "meglesném", amint Júlia és Rómeó egymásba szeret tánc közben (ha segítség kell, nézd meg Zeffirelli filmjét). Ha van kedved, magad is légy a társaság tagja, vagy akár egy szolga, aki mindenre kíváncsi, és mindent megfigyel.
2011. okt. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ez jó ötlet. Sokat segítettél. Nagyon nem tudtam hogy kezdjek hozzá. Most már beindult a fantáziám!!!!!!
2011. okt. 2. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!