Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szeretsz tanulni? Hogyan...

Szeretsz tanulni? Hogyan bátoritod magad, ha tanulnod kell?

Figyelt kérdés

2011. szept. 21. 22:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen érdekelnek a dolgok, és többnyire megmarad bennem, amit olvasok róluk. Egy-két újraolvasás elég ahhoz, hogy ez tartós legyen.
2011. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondogatom, hogy hajrá, hajrá...

És ha elég lelkesen mondogatom, előbb-utóbb kedvet kapok hozzá. Csak az a baj, hogy általában inkább utóbb...


:-D Pedro

2011. szept. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
77%
pedro! te nagy dezentor lehetsz! vannak am hozzaszolasaid!!!! hi-hi-hi
2011. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
mivel már leérettségiztem és okj suliba járok ezért azt tanulom ami érdekel, szóval nem kell bátorítanom magam
2011. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én hosszútávú célt tűzök ki magam elé, és az szép, és jószagú, és akkor már könnyebben veszem tá magam arra, hogy tanuljak, jobban tudok figyelni is.


Ja, meg ilyen "ha megtanultam ezt a rászt, akkor jutaloimból megnézek egy filmet/ befalok egy csokit/ iszok egy jó kávét valahol/veszek egy pulcsit"


A jutalmazás fontos.

És mindig meg is dícsérem magam tanulás után, hogy ügyes voltam, egyre okosabb vagyok, meg ilyenek.


(egyébként régen nagyon utáltam tanulni, mióta ilyen hülyeségeket csinálok sokkal több ekdvem van leülni a könyvek föleé)

2011. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek főleg olyat ami ne érdekel, viszont eleget húztam már az időt, úgyhogy ideje volt elkezdeni 18 évesen a középiskolát. Mostmár nem húzhatom hogy na majd jövőre, na majd jövőre...22 leszek mire leérettségizek, úgy bátorítom magam, hogy ez a szám nem fog nőni, ha tanulok. Bár még csak most kezdődött a suli, de már így is nagyobb lelkesedéssel tanulok, mert tudom hogy muszáj, mégse azért mert hú de nagyon nagy kedvem van. Remélem a következő 4 évemben is ilyen lelkes leszek.
2011. szept. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor szeretek, ha olyat kell tanulnom, ami érdekel. Ha nem olyan, akkor megpróbálom bemagyarázni, hogy márpedig ez érdekes:D Eddig még nem működött..
2011. szept. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Néha nehezemre esik,de mindig egy célra gondolok...ha felnövök jól akarok élni és ahhoz egyenlőre tanulnom kell...és ez bejön :D
2011. szept. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a technikam, hogy akkor kezdek el tanulni, ha mar biztosan keptelenseg befejezni a rendelkezesre allo idoben. De en megmutaton, hogy megis lehet. Ezzel az a baj, hogy tobbnyire a meg egy nap kellene fazisban jartam vizsgazni.... :-D Minden felevben volt olyan targy, amibol javitani mentem. Es ez most sincs maskeppen... palyazat leadas elott ket nappal kezdem irni a cuccot. Munkabeszamolora ejjel keszulok ilyesmi... utalom magam miatta. De valahogy mindig jol jonnek ossze a dolgok, azzal altatom magam, hogy ha idoben elkezdtem volna, akkor milyen jo lett volna... ezt is utalom.
2011. szept. 22. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyetemen már könnyű mert azt tanítják amit szeretek :D meg egyszerűen útközben szétnézek és látom a sok hajléktalant meg csórót...nos hát én inkább tanulok :-3
2011. szept. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!