Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt a fát, ami...

Evele123 kérdése:

Hogy hívják azt a fát, ami pörkölt kávé illatot áraszt magából?

Figyelt kérdés
Főleg esténként érzem, de ma reggel is éreztem. Tudtommal sehol nincs ezen a külvárosi részen se kávézó, se kávégyár, (csak erdő ami elég sokféle fával van betelepítve), mégis nagyon intenzív az illata.
2011. szept. 14. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Az nem lehet, hogy a szomszéd főz kávét és azt érzed?
2011. szept. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Hát ez nagyon LOOOOOL!

Sajna nem tudom, de várom a további válaszokat! XD

2011. szept. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Te amúgy hol laksz, mert igazán érdekelne?! Lehet arrafelé van ilyen fa, nálunk nincs.
2011. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

égő kávécserje

nem létezik ilyen fa

2011. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
42%
Szomszéd-fa. Aki korán megy dolgozni főként este főzi le a kávét, hogy ne reggel kelljen várni rá.
2011. szept. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
hajléktalan
2011. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Milyenek a levelei, virága, termése, lombkoronája, törzse azoknak a fáknak, ami a közeletekben van?
2011. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvan a megfejtés: Néhány kilométerre tőlünk van egy kávéfeldolgozó üzem, amiről én előzetesen nem tudtam, mivel nemrég költöztem új lakóhelyemre. Amikor az üzem felől fújt a szél, intenzíven lehetett érezni az illatot... :-DDD
2011. nov. 19. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!