Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az emberek válhatnak anyagtala...

Az emberek válhatnak anyagtalan, digitális lényekké?

Figyelt kérdés
A jövőben gondolom. Előbb kimentem a postáért, és arra gondoltam, meddig lesz még posta, mivel a leveleket lehet neten is küldeni, bár a csomagokat viszont nem. És ekkor jutott eszembe, hogy a jövőben lehet e majd olyat csinálni, hogy "el anyagtalanítják" a Földet, és úgy fogunk létezni mint valami programok.
2011. jún. 21. 11:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Erről a TRON jut eszembe, hát egyesek jöttek itt a kémiával, amiből az érzelmek jönnek le, amik valójában evolúciós folyamatok eredményei, had ne keljen most mindet elmagyaráznom.

Azonban gondolj bele, az adattárolók anyagból vannak... persze lehet le lehetne menteni az agyunkat, vmi ilyenre, de a személyiség fejlődés csak random módra következhetne be. MIvel ugye programról beszélünk.

2011. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
nekem is a Tron, de, hogy ilyenek velünk is megtörténhessenek, arra még várni kell! Ha lehetséges is, nyilván rengeteg spekuláció után jöhet létre egy ilyennek csak az elgondolása! :D
2011. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!