Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehet repülőgépen telefonálni?...

Lehet repülőgépen telefonálni? és wifi van? Mivel töltenétek el egy kb 22 órás repülőutat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Telefonálni nem lehet, wifi valamelyik repülőn van, valamelyiken nincs, erről a légitársaságot kéne megkérdezni.

Én 8-10 órát biztosan átaludnék, az a legtutibb. A maradék időben olvasnék, egész napokat képes vagyok átolvasni. Amikor meg szárazföld fölött megyünk, akkor nézelődnék. Keresném a térképről ismerős dolgokat.

Persze ha te nem szeretsz ennyire olvasni, akkor találj ki mást, vigyél magaddal laptopot és nézz filmet (fülhallgató!!), hallgass zenét és relaxálj, vidd magaddal a kötésed, stb. Szóval amit szeretsz.

2011. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ludens ***** válasza:

Akár 10.000m magasan is netezhetsz széles sávon, persze még nem minden társaságnál.

[link]

Nem tudom mennyire lehet elterjedtt. De biztos megtudod nézni a társaság honlapján.

Ilyen hosszú repülő utat sokak szerint munkával jó tölteni mert egyébként csak szenvedés lesz belölle :D


Jó utat!

2011. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor én utaztam repülőgéppel még ki is kellett kapcsolni a telefonokat
2011. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ludens ***** válasza:
A telefonokat most sem engedik használni ellenben wifit lehet használni.
2011. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen légitársasággal utazol?


A nem tök fapadosokon (amilyen a MALÉV is sajnos...) minden ülés hátuljában van interaktív számítógép. Lehet rajta játszani és 200 film/sorozat közül egyénileg válogatni. Én pl. megnéztem 2 discoverys filmet meg vagy 3 dr. House-t a repülőúton, elment vele vagy 6-7 óra. A játékok elég gagyik, de van pár jókis logikai játék, az tűrhető. Zene is van töménytelen mennyiség, egész újaktól az örök klasszikusokig minden.

2011. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aludtam, skubiztam a mellettem ülő dögös csajt (a mázli ugye) néztem a filmeket amiket vetítettek. Ha unatkoztam vedeltem az ingyen sört (1664). Air France-al utaztam Charles De Gaulle repülőtérről San Diegoba.
2011. jún. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nincs 22 órás járat.
2013. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!