Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy kell ezt kiszámolni?

Hogy kell ezt kiszámolni?

Figyelt kérdés
tehát tudjuk ,hogy 51 kilómétert tett meg egy ember és 30 km/óra volt a sebessége . Az a kérdés hogy mennyi idő alatt tette meg ezt a távolságot. Akkor az mennyi lesz??
2011. jún. 2. 21:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Pár dolgot azért hozzátennék. Még nem vagyok középiskolás és ezt csak most kezdtük el tanulni. Lehet,hogy másnak ez alap dolog nekem nem, nem vezetek és nem is érdekelnek az ilyen dolgok és most bocsánat ha ettől tudatlan lennék,szerintem még sok mindent nem tudok de mostmár,hogy itt válaszoltak és suliban is voltam már tiszta. Azért ettől még nem hinném,hogy szellemileg elmaradott lennék...bár te biztosan jobban tudod. És ha nem olyan a logikám a többieknek attól még lehet jó valamiben...Jellemző erre az oldalra,hogy egy egyszerű kérdést nem lehet feltenni anélkül,hogy ne jönnének a rosszindulatú emberek a fejedhez vágni,hogy mekkora barom vagy. Így fogok majd legközelebb feltenni egy kérdést...de a 92% nak köszönöm a választ meg a többieknek is akik normálisak voltak.
2011. jún. 3. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!