Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy lehet visszatenni a...

Ambrusarnold kérdése:

Hogy lehet visszatenni a nyelvi eszköztárat? Ujratelepitetem a gépet é eltünt! Lécci elmondanáétok h mit tegyek ijenkor?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 21:59
 1/4 Bandit87 ***** válasza:

Elmondásod szerint Windows-ról van szó.

Ha letörölted a vezérlőpult->területi beállítások-ban a nyelvnél az angolt, magyarán csak egy nyelv maradt, akkor nincs szerepe ezért eltűnik.

Amúgy jó lenne tudni, hogy XP, vagy Vista, netán Win7 ről beszélünk.

2011. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bermuda55 válasza:
szia mi sem egyszerűbb ennél.jóbb klikk a tálcára ,majd katt az eszköztárakra .ott megtalálod és pipáld ki.
2011. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló!Az ugy van h az előt a gépemen windows xp professional volt SP2-es most lecseréltem egy módositot témáju xp re a neve Windoiws Xp aeroglass de amikor feltelepült nem adott elő nyelvi eszköztárat és nem tudom h ezt vissza lehet-e tenni vagy ez a windows hibája? Vagy valyon lehet az a gondh nem telpült rendesen a windows mert amikor telepüét fel akkor kiirta egy pár db fájlnál h nem lehet felrakni és és továb raktam majd befejezte és megy minden csak a nyelvi eszköztáram nicns meg :( Vajon lehet az h azok között a fájlok között volt amit nem tudot felrakni?
2011. máj. 3. 21:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló ! Köszönöm az utmutatást de ot nincs benne nemrég ot is próbáltma de sajna nem sikerült :(
2011. máj. 3. 21:42

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!