Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehet teleportálni? Még ha...

Lehet teleportálni? Még ha nem is tudsz róla?

Figyelt kérdés

én azt hiszem már teleportáltam egyszer...

egy vörös és lila színű helyen érkeztem és nemtudom, hogy hogyan...


2011. márc. 28. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Alkohol... Fű, LSD, acid, magic mushroom... soroljam?
2011. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rosszul hiszed. Nem teleportáltál te sehova.


maci

2011. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha valaki tudja hogy kell nekem is szóljon!
2011. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A teleportálás nem létezik, bár még legénykorban úgy hívtuk azt a jelenséget, amikor már olyan részeg vagy, hogy tudod, nem érsz haza, na olyankor kellett még egy utolsót rendelni, és otthon ébredtél.
2011. márc. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
így mint teleportálás nem tudok róla de kvantumfizikusok már megtudták hajlítani a teret hogy egy részecske egyik pontból a másikba átugorjon. amúgy ha gyakorlatban is meg akarod tapasztalni akkor az első válaszolónál a pont xD
2011. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Háát... én a teleportáción azt értem, hogy egy szerkezet lemásolja rólad az adatokat ( mindent, érzéseidet, emlékeidet, testedet) ezeket elküdi egy számítógépbe, lebont kvantumokra, majd a kérdéses helyen, az adatok alapján újra összeállít. De lehet, hogy túl sok Star Treket és Michio Kakut néztem :D
2011. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de neem nem drogozom :) komolyan felkeltem és megjelentem de csak ennyire emléxem... nem álmodtam meg semmi ezen a helyen léptem párat és utána jött egy fehér fény. valaki mondott valamit és már az ágyban ébredtem de sehol senki..
2011. márc. 29. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:

elképzelhető. ha a részecskének sikerül, akkor neked is sikerülhet, csak hát kell hozzá egy nagyon magas tudatállapot is, mivel a részecskék akaratlanul cselekszik meg ezt, neked viszont van döntéshozatali képességed is. mindegy ez komolyabb téma, de én úgy látom a teleportálás jó eszköz, és hiteles lehet, csak nem műszerekkel lesz majdan végrehajtandó. :P


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
háth akinek márvolt ilyen esete szóljon...
2011. márc. 30. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!