Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki egy...

Hogyan kezdjek neki egy fiktív levél írásának?

Figyelt kérdés
Fiktív levelet kell írnom és mivel nem írtam még ilyet soha nem tudom hogyan is kezdjek neki. A téma lehet a sulimról vagy egy napomról. Ha valaki írt már ilyet és tudna segíteni azt megköszönném.
2010. nov. 14. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint egy valódi levélnek :D


Gyanítom olyat sem írtál még (fejemhez kapok, és elképzelem, ahogy majd megírod életed első levelét...)


Kedves Anyu/Nagynéni/Szívbéli barátom/Szőrös papucsom!/stb.


Tegnap előtt értem haza a Holdról. Meglehetősen izgalmas utazás volt, bár néha torokszorító élmény volt, mert a hülye haverom lekapta a sisakot a fejemről, és felszaladt a legközelebbi hegycsúcsra, ami majdnem négyszáz kilométer magas volt! Képzelheted, milyen kilátás volt onnan, na... stb stb stb.


De igazából ez csak egy gyenge összefoglaló volt abból, ami igazából történt. Nagyon remélem, hogy hamarosan személyesen találkozunk, és mindent elmesélhetek Neked!


Zárom soraimat: Az-ember-akinek-ez-az-első-levele



Na, kb így. Találj ki hozzá valamit, használd a fantáziádat, vagy valós élményeidet!

2010. nov. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon vicces egy ember vagy de gúnyolódás nélkül is lehetett volna segíteni. :)

Mellesleg kösz de már megírtam. Fogalmazás meg levélírásban vagyok a legjobb!!! Csak mivel szar a tanár és nem mondd el semmit igy nem tudtam hogyan kell :)

2010. nov. 20. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!