Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 85%-os pálinkának milyen...

85%-os pálinkának milyen hatásai vannak az emberi szervezetre?

Figyelt kérdés
Főzettünk egy kis páleszt, és a fószer ideadta tisztán (ami 85%-ot jelent). Mondta, hogy majd hígíthatjuk utólag ioncserélt vízzel. Kérdem én, hogy iható-e ilyen formájában? (52%-ostól semmi bajom se volt eddig). De édesanyám megpróbált lebeszélni a 85%-os szesz fogyasztásáról.
2010. nov. 12. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%-os rumot és abszintot ittam már. Hát, élmény. Ha megkóstolod, óvatosan tedd, ne döntsd magadba hirtelen, mert fejre állsz :)
2010. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Küldj egy lityit, majd megmondom :)
2010. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy felestől semmi bajod nem lesz (részegségen kívül) de rendszeresen ne fogyaszd mert roncsolja azért a nyelőcső meg a gyomor sejtjeit 60% felett rendesen.
2010. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet inni belőle, persze kicsit kényelmetlen :P De ne túl sokat...
2010. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
És ha ne adj' Isten lesz valami bajod tőle, akkor szerinted kit hibáztatnál? A válaszolókat, akik azt írták, hogy kóstold meg?? Vagy magadat? Inkább ezen gondolkodj el.De ha neked az buli, hogy azt iszol, amitől nem tudod, hogy lesz-e valami bajod, akkor sajnállak. Mondjuk én tuti nem innám meg, mert utálom a pálinkát.
2010. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A jó gazda nem főz tyúkszarból pálinkát!
2010. nov. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

előre szeretnék gratulálni ahhoz a túletilalkoholozott szeméthez, amiből inni fogsz...


valszeg nem árt tudni, hogy az ilyen 85%-os házipáleszektől egész jó esélyed van életed hátra levő részére megvakulni (már csak azért is, mert házi, meg mert az a 85% már nem emberi) - ezt gondolom nem hiszed el, és a többi vadbarom majd most jól meg is mondja nekem hogy milyen buta vagyok hozzá, de esetleg utánaolvashatsz..


egészségedre!!

2010. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az nem volt normális aki tisztaszeszt csinált hisz ezzel nem pálinka lett , mert ilyen töménységen az aromaanyagok nem mennek át azt tudhatná aki kicsit is ért a szeszfőzéshez!
2010. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"---túletilalkoholozott szeméthez"


Egyik "vadbarom" válasza:


Az a metilalkohol, amire gondolsz. Nem mindegy ám!


A válaszod többi részére meg felesleges reagálni. Holnap nincs ovi, nem kell korán lefeküdni - írj még ilyeneket!

2010. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Ezért volt hülyeség legalizálni a pálinkafőzést!


Inkább a füves cigit legalizálták volna, sokkal kevesebb kárt okozott volna, mint a most elkövetkezendő mindenféle 80%-os vakító házipáleszok! Gratulálok Fidesz, hogy megint a hagyományt válaszottátok az ésszerűség helyett!

2010. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!