Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakiből szimból...

Hogyan lehet valakiből szimbólum-kutató?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 10:43
 1/6 anonim válasza:
Igazából fogalmam sincs, de biztosan valami történész vagy régész irányba kell elindulni.
2010. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. nov. 4. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem etnológusok, kultúrális antropológusok (vagy valami hasonló :)) lehetnek , illetve, ha egy konkrét témával kapcsolatos (pl.: vallási szimbolumok), akkor ahhoz kapcsolódó végzettségű (pl. vallástörténész).


De pont annyira (nem) értek a dologhoz, mint az első hozzászóló, csak látom reggel óta nem jött másik válasz :D:D

2010. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is! :)
2010. nov. 4. 21:52
 5/6 anonim válasza:

Indiana Jones, Davinchi-kód és hasonló kiszínezett történetekben ez nagyon izgalmas szakágnak hangzik, de amúgy iszonyat száraz, nagyon alul foglalkoztatott (ritkán van mivel foglalkoznia), és mindezen túl is, még csak igazi kereslet sincs rá hazánkban.


(ahogy eleve a való, non-fiktív életben az egész világon sincs azon a 3-4 szakmájában gyökeret vert emberen kívül, akiknek jóval több gyakorlati tapasztalata van annál, semhogy bárki is le akarná őket cserélni)


Én gyerekként űrhajós akartam lenni, aztán több eszem lett. Gondold át.

2010. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
73%
Az lehet, hogy Magyarországon nagyon nincs rá kereslet, viszont pl. Egyiptomba vagy bárhol a világban ahol ásatások folynak mindig szűkség lesz a szimbólum kutatókra. És szerintem egy egész jó szakma csak el kell tudni helyeszkedni! :)
2011. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!