Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hülye vagyok? Nem tudom...

Hülye vagyok? Nem tudom elviselni a meleget.

Figyelt kérdés
Szerintetek hülye vagyok? Utálok melegbe lenni. Ugye most a szüleim fűtenek de nem tudom elviselni ezért a szobámba megy a ventillátor. És ha kimegyek este a hidegbe akkor érzem jól magam szóval borzasztóan hidegkedvelő vagyok. Na most képzeljétek mivan velem nyáron. -.- Ez normális? Miért nem pl. Skandinávia valamelyik országába lettem teremtve?:D
2010. okt. 31. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én helyzetem se jobb: ~22-24 fok van a lakásban, de nekem hidegek a végtagjaim. Nyáron is ugyan ez a hőmérséklet itthon, de akkor nincs ilyen problémám... De ősszel, télen tényleg olyan hideg a kezem, mintha az utcáról jöttem volna be. És hiába veszek fel pulcsit, már izzadok, de a kezem még mindig jéghideg... :S
2010. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel semmi gond. Én is majd' meggyúlok, ha 24 fokig be van fűtve. Ilyenkor elzárom a radiátorom. 20 már bőven elég.
2010. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk most 12 fok van a szobában, de kimegyek majd egy kicsit még pólóban, mert meleg van. :S
2010. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Lehet hentesnek kéne menned vagy valami halfeldolgozó üzembe ...
2010. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez nem olyan vicces dolog, általában keringési problémára utalnak az ilyen problémák, szal jó lenne egy alapos cardiológiai kivizsgálás
2010. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
énis ilyen vagyok,de a nyári meleget szeretem,de ittbent megsülök igy télen.Általába kinyitom éjszakára az ablakot,persze reggel meg fázom..:S
2010. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 30 fokig simán elvagyok izzadás és szenvedés nélkül.:P Bár tény, a hideget nem bírom.
2010. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam a 30 fok a normális, 48 fokig elvagyok, bár akkor már nekem is erősen melegem van, annál nagyobb hőségben még nem voltam :)


De a hideget is elviselem, mást nem lehet vele kezdeni :) Embere válogatja, kinek mi tetszik.

2010. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!