Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » MIért van az, hogy én ennyire...

Thurston kérdése:

MIért van az, hogy én ennyire jól bírom ah ideget, a meleget viszont nem?

Figyelt kérdés

Nulla fokban is tökéletesen érzem magamat akár egy rövidujjóban is (és nem is leszek beteg), viszont ha a hőmérő huszonöt foknál többet mutat, már majd\' elájulok.

Ez nekem nagyon logikátlannak tűnik, hiszen elvileg a meleget kéne jobban viselnünk.(?)

Szóval mi okozhatja ezt?


2009. aug. 20. 01:49
 1/5 anonim válasza:
100%

Remélem nem tűnök rasszistának, de ez rassz-függő (persze rassz alatt ilyenre gondoltam, hogy kaukázusi, stb., ez ugyanúgy számít.) De akár a gének, amelyek benned vannak is felelősek lehetnek. Ilyen fajta vagy, előfordul az ilyesmi, nincs ezzel semmi gond.

Az egy dolog, hogy elvileg meleget kéne jobban elviselnünk, az öröklött tulajdonságok nagyobb szerepet játszanak, mint az alkalmazkodás.

Mellesleg én is sokkal jobban szeretem a hideget, a meleget nem bírom elviselni.

2009. aug. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 baranyi kálmanné válasza:
100%
Szerintem ezt a nagy meleget mindenki nagyon nehezen viseli.Minden szervezetet nagyon meg visel.
2009. aug. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen vagyok..télen egyfolytában leveszem a fűtést,egyáltalán nem érzek hideget.

anyum meg kiakad tőlem...

nyáron 25 fok felett megőrülök,úgy utálom...

nem tudom mitől függ,szerintem genetika.

2009. aug. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ToXeN ***** válasza:
100%
Én meg éppen az ellenkezője, 23 fok nekem már kevés és fázom, ezek a 35 fokok voltak a legjobbak számomra (mégcsak nemis izzadtam meg) Szóval mindenki máshogy viseli ezeket...
2009. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Na látod, elég sokan vagyunk így, ezzel a dologgal.Azt mondják, hogy idős korban, az érszűkület miatt fázósak az emberek.De, hogy a fiatalok mi miatt, azt nem tudjuk.Én is nagyon tudok szenvedni a melegtől, de fázni sem szeretek.Nekem 20 fok, a tökéletes idő.
2009. aug. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!