Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Talan tulsagosan...

Mit tegyek? Talan tulsagosan felek megmuatni ki vagyok?

Figyelt kérdés
Az elso enekoran azt mondja a tanar h enekeljek de en nem merek megszolalni de ha megis elkezdek enekelni akkor feszultseg van a hangomban
2010. okt. 29. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:
nyugi,nem vagy egyedül..én se merek,pedig tudok,úgy h ha az az énektanárnőnk hallaná,akkor szerintem nagyon meglepődne.és nem szeretnék elfogultnak tűnni.mégsem merek énekelni:) elkezdenék remegni,félni,begörcsölni,énekelni pedig csak úgy lehet szépen,ha elengeded magad...nekem ez nem megy,ha mindenki rámnéz,vagy ha tudom h bárki is hall.még anyukűmnak se merek,se senkinek,kivéve hugomnak,ő szereti is,és nem ért engem:D dehát ez van...pedig néha olyan szívesen feloldanám a gátlásaim,de nem megy
2010. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!