Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb területed a...

Melyik a legjobb területed a matematikát belül?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvenced?
2023. máj. 24. 13:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10


Ja értem. Mi az, ami ide illik a matekon belül akkor?

2023. máj. 24. 15:29
 12/14 anonim ***** válasza:
74%

Egyik sem, én sosem értettem, hogy egyesek hogyan képesek megérteni a matematikát. Több tanár próbálkozott anno, több szemszögből, még is mindig kegyelem kettest kaptam. Épp befejeztem az iskolát amikor csináltattam már egy tesztet, enyhe diszkalkúliát állapítottak meg. Ha korábban csináltattam volna akkor sem kaptam volna felmentést mert nem "durva".

És én is így érzem tehát szerintem sem ez miatt nem értettem soha a matematikát.

Egyszerűen nem. Nem megy.

Irigylem is azokat akik értik.

Úgyhogy a kérdésre a válaszom: semmilyen 😅😁

Amúgy a fizika és a tudomány minden ága érdekel (leginkább a kozmológia és a kvantummechanika) amiben persze nincsen matek.

Mellette NB1-es (verseny) sakkozó vagyok és sokan meg is lepődnek hogy ilyen jól sakkozom és nehezen megy a matek?

Nos igen, a kettő nem zárja ki egymást egyébként, ahogyan a tudomány minden más ága iránti érdeklődésem sem összeférhetetlen a matematikával.

2023. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 NTBS ***** válasza:
Egyenlet.
2023. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Ja értem. Mi az, ami ide illik a matekon belül akkor?"

Ezek ide illenek. Az nem illik ide, hogy "melyik a legjobb", vagy "melyik a kedvenced", ezek nem TT kerdesek.

2023. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!