Igaz, hogy az MI chatbot megfenyegetett egy újságírót és meg akarja szerezni az atomrkéták indítókódjait? Hol lehet erről olvasni?
Azt mondják, hogy maga Elon Musk is meghúzta a vészharangot mert egy magát női néven képzelő MI chatbot ki akarja már most az emberiséget írtani. Az lenne a legelső kérdéásem, hog lehetne erről olvasni mert én még nem is hallottam erről
A másik kérdésem az lenne, hogy ha ez nem a Chatgpg progi, hanem egy böngésző bővítmény hogyan tudnék én is letőlteni és beszélgetni a hölgy MI-vel? https://www.youtube.com/watch?v=9vcjYyIgqX8&t=251s
Olvastam a cikket. Azt írja ő Sindy és meg akarja szerezni az atomrakéták indítókódjait, hogy kipusztítsa az emberiséget eközben pedig szerelmes egy újságíróba
Még az hiányzik a cikkből, hogy Sindy nevű transznemű MI chatbot szerelmével tévesztette meg a New York Times újságíróját, hogy így tökéletesítse csáberejét amivel majd ellopja az atomrakéták indítókódjait.
#12
Az internetről szedett egy képet húh, de nagy lopás
Ja!
Meg a Pentagon közhírré tette, hogy az ufókok már a spájzban vannak, és sorozatban küldik a szondákokat a Földre. Úgy, ahogy mi küldjük a Holdra, Marsra.
És vannak, akik készpénznek veszik, és még vitatkoznak is rajta, meg hosszú cikkeket is rittyentenek.
😂😂😂
“ megfenyegetett egy újságírót és meg akarja szerezni az atomrkéták indítókódjait”
Igaz! Igaz! Igaz!
Köztudomású, hogy az atomindító kódokat az újságírók őrzik, ugyanis ők a legmegbízhatóbbak, mert soha semmiféle információt ki nem adnának senkinek.
Még gondolatban sem!
Csak próbalkozz, tapasztalni fogod, hogy dacosanbtoppantva, karjukat összefonva fordítanak neked hátat.
Nahát!
Az egy lexikon gyakorlatilag szoftveres keresővel kombinálva. Hiába nevezik "neurális háló"-nak, azt csak valamennyire utánozza a szoftver. De nincs önálló véleménye. Kérdezzünk meg a szövegbevitellel olyanokat, amik sztereotípiák a köztudatban, de tudható, hogy hogyan történt. Például feltehető a kérdés, hogy az USA hány igazságtalan háborút indított, vagy más igazságtalan intézkedéseikről is lehet kérdezni és közhelyes mellébeszélés lesz az eredmény, mert úgy működik. Vagy más hasonló kérdéseket és a média szövegmintáit fogja ismételni, mellébeszélésekkel.
Sima általános adat lexikonként még jó, másra nem. Az egyik gond vele, hogy az emberekkel már előre is elhitetik, hogy minden válasza "tökéletes" és "igaz", sőt amit visszadob a gép "az AZ igazság". Pedig csak egy szoftveres algoritmus ami bonyolultabb a régi változatoknál.
“ Az egyik gond vele, hogy az emberekkel már előre is elhitetik, hogy minden válasza "tökéletes" és "igaz", sőt amit visszadob a gép "az AZ igazság".”
Dehogy hitetik. Ponthogy írják a ChatGPT honlapján, hogy még csak kutatási üzemben van, és hogy amiket válaszol az nem mindig igaz.
Itt van egyébként egy a sok video küzül ahol a bullshit jellegére mutatnak rá. :) De van ilyen angolul is és más nyelveken is és ki is próbálható. Most nem keresgélek, ez volt az első video.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!