Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Rajtam kívül kinek van még...

Rajtam kívül kinek van még elege ezekből az állandó világvége riogatásokból?

Figyelt kérdés
2022. jún. 17. 15:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Tavaly is azt mondták, 2012-ben is.
2022. jún. 17. 15:29
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
És miért érdekelnek ezek a "riogatások"? 60 iq felett senki nem gondolta, hogy 2012-ben világvége lesz, mert a maja naptárban új időszámítás kezdődik.
2022. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Kólauborkával ***** válasza:
89%
Igazából csak abba kéne hagyni a www.higgynekem.blog.hu meg a kovetkezovilagvege.com és társaik olvasgatását és mársa egy darab ilyen hírrel nem találkoznál.
2022. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

"Igazából csak abba kéne hagyni a www.higgynekem.blog.hu meg a kovetkezovilagvege.com és társaik olvasgatását és mársa egy darab ilyen hírrel nem találkoznál."

...ami nem teljesen igaz, a fősodrásbeli média is imádja a túlzó riogatást, mert abból van a kattintás. harminc fok lesz a hétvégén? → mindmeghalunk a pusztító forróságban! itt-ott kialakulhat zápor-zivatar? → mindenkit elvisz az ítéletidő!

stb. stb.

2022. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ezt Facebookon olvastam, de ott is sok alhir van
2022. jún. 17. 16:31
 6/17 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Én a facebookon értelmes dolgot még nem olvastam, igaz be sem vagyok regisztrálva.
2022. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Facebook a legrosszabb hely, ami létezik, ha tájékozódni akarsz. Legyen már legalább minimális forráskritikád!
2022. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2022. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Itt a gyakorin valahogy úgy állunk hozzá, hogy a következő világvégéhez veszünk chipset és kólát, és megpróbáljuk jó helyről nézni. Sajnos az utolsót én például nem láttam, mert nem értem rá.
2022. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
A kérdezőn kívül még nagyon sok embernek van elege a világvége jóslatokból. És még egy csomó más dologból is. Nekem pl. a végeláthatatlan tvreklámokból, az ócska kormánypropagandából, a kisebbségi érzésüket gőgös frusztráltsággal kompenzáló nacionalista honfitársaimból. Meg nem tetszik, hogy sok hülye úgy írja “egyenlőre”, pedig azt akarja hogy “egyelőre” , meg a fiatalabb nők folyamatos “ígyezése”. Elegem van a csirkemell eluralodásából is. Stb. Stb.
2022. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!