Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy van máshol...

Lehetséges, hogy van máshol élet, csak eltitkolják, dezinformációkat adnak, hamis képeket a világűrről?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam egy külföldi cikket és elég érdekes...
2010. szept. 3. 22:07
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Bocs, így kell megadni a programnak:

13 48 0, -8.2 4 25

13 49 03.30, -8 34 31.1

2010. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Csinálj légyszi egy screenshotot, és töltsd fel valahová, mert én nem találom :)
2010. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
én sem sajnos :)
2010. szept. 6. 19:33
 24/37 anonim ***** válasza:

[link]

Pár képen egyszerűen csak kivágták vagy homályosították a lényeges részeket ... egyébként a nibiru csak fantázianév, nem tudom mi lehet ez, de az biztos, hogy valamit szerettek volna eltűntetni. :)


[link]

Ez a kép a Marson készült! Bárki összeállíthatja a színszűrőzött fekete-fehér képekből, itt bukott meg a NASA hatalmas kamuja a "vörös bolygóról".

[link]

[link]

2010. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Haha, te bedőlsz az ilyeneknek? A Mars bizony vörös, függetlenül attól, hogy valami önjelölt konteós az ellenkezőjét állítja. Erről magad is meggyőződhetsz, a Marsot ugyanis megfelelő teleszkóppal magad is megtekintheted, de egyébként több külföldi obszervatóriumban is van ilyesmire lehetőség. De persze ha valami ismeretlen arc húdetitokzatos-rejtélyes összeesküvés-elméletet rak fel a netre, az izgalmasabb meg hihetőbb, ugye?


Amúgy meg nem gondolod, hogy ha valamit TÉNYLEG el akarnak tüntetni egy képről, akkor odabasznak egy hatalmas fekete négyzetet, hogy mindenki lássa, hogy innen eltüntettek valamit? Ennyire azért ne nézd már őket amatőrnek :D


Tessék, itt egy példa, hogy mik azok a fekete téglalapok: [link]


Istenem, hogy lehettek ennyire hiszékenyek.

2010. szept. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Én azért valamennyire elhiszem, hogy eltitkolnak előlünk dolgokat, más életről, bolygókról. Azért kétlem, hogy az egyszerű, "bolti" teleszkóppal átlátnát az egész rendszert :)))
2010. szept. 7. 17:45
 27/37 anonim ***** válasza:

Kedves kétkedő, itt arról van szó, hogy a NASA szándékosan meghamisítja a Mars valódi színeit, a nyers képek mindenkinek elérhetőek innentől kezdve magad is megbizonyosodhatsz az igazságról (ha veszed a fáradtságot):

[link]

[link]


A fekete téglalapok és az elhomályosított felvételek egyazon objektumról készültek szóval no comment ...

2010. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Ha így van, mi céljuk lehetne ezzel?
2010. szept. 7. 19:14
 29/37 anonim ***** válasza:
A mars színhamisítással csak az a gáz, hogyha én megnézem itthon teleszkóppal, akkor látom, hogy vörös. Esetleg a NASA olyan elektronikát épített be, ami kikeveri a mars vörös színét? De a poén, hogy nagyapám orosz katonai távcsöve is vöröset mutat :)
2010. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Oh, ez kimaradt: ha veszed a fáradtságot, és felnézel az égre egy jobb távcsővel, te is láthatod az igazságot. Egy 80mm távcsővel a Szaturnusz holdjait is láthatod, hát még a mars színét :D
2010. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!