Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen magyarázat van ezekre...

Milyen magyarázat van ezekre az összefüggésekre? Hogyan viszonyuljak ehhez, mert ijesztő.

Figyelt kérdés

24 órán belül 3 nagyon érdekes egybeesés történt.


1. beiratkoztam orosz C1-es képzésre az Andrássy úton, ezt követően legalább háromszor hallottam séta közben orosz embereket beszélni, máskor meg kb havonta egyszer esik meg, pedig sokat vagyok a városban. Utána pedig a város különböző pontjain jött velem szembe 038-as rendszámú orosz nagykövetségi autó, ezekre mindig figyelek és nagyon ritkán jön velem szembe.


2. tegnap este rádió műsort hallgattam arról, hogy a multik mennyire álszentek a jótékonysági tevékenységükkel, és tulajdonképpen csak adóoptimalizálásról van szó. Erre a mai nap egy olyan megbeszélésre hívtak, ahol egy ilyen jótékonysági, adományozási program adózási kérdéseit kellett kidolgozni (multinál dolgozom).


3. tegnap majdnem egész nap azon rágódtam, hogy teljesen eltávolodtam egy baráti társaságtól és már sosem keresnek engem. este mikor anyukámmal beszéltem, konkrétan rákérdezett, hogy mi van velük, pedig kb sosem volt ez téma.


mi a magyarázat ezekre az egybeesésekre? a véletlen? mi az a véletlen? sosem voltam ezoterikus, de ezt racionálisan nem tudom felfogni.


2021. szept. 29. 14:53
 1/8 A kérdező kommentje:
olyan, mint mikor rákeresek valamire az interneten és utána olyan hirdetés jelenik meg teljesen más felületeken. csakhogy abban az esetben meg van a cookiekkal meg egyéb figyelőalgoritmusokkal fejtve az egész kérdés, ott tényleg semmi ezo sincs.
2021. szept. 29. 14:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Még nem beszélsz oroszul? Ez munkahelyi feltétel a zombinetseregben?
2021. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megerősítési torzítás.
2021. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Beszélek, de szeretnék felsőfokú nyelvvizsgát hogy emigráljak Moszkvába, mert ami itt megy az EU ban már hányingerkeltő számomra.
2021. szept. 29. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor előre az Andrássy u 60-ba. Szerencsére vannak rajtad kívül is, akik inkább keletre mennek. Remélem megtalálod a számításodat:) hehe
2021. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bizony vannak ilyenek!


Egy kollégával wrszern fil.ekről beszélgettünk. Nem jutott eszembe a film címe, de a story megvolt. Este az asszony nézett valami sorozatot, benna föhős megjegyezte: - Kezdem magam úgy érezni mint a Fényes nyergekben!

A film címe! 30 éve mem hallottam!!!

2021. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így logikus. Ha orosz képzésre íratkozol be, nem hallhatsz franciául beszélő embereket.


Így logikus. Ha a radióban adópolitikáról beszélnek, akkor nem sepregetni kell a munkahelyen.


Így logikus. Ha egész nap egy baráti társaság eltávolodásán rágódsz, akkor az édesanyád nem arról érdeklődik, hogy kitakarítottad a szobádat?


Ijesző? Ebben én csak a teremtő következetes alkotását látom.


Nincs baj!

2021. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. okt. 3. 09:45

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!