Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Volt már a múltban ennyire...

Volt már a múltban ennyire forró a nyár mint most?

Figyelt kérdés
Ezt nem lehet már kibírni... szerencsére szombaton jön lehűlés.
2010. júl. 22. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt én még hidegnek nevezem ahoz képest ami volt
2010. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pesze hogy volt, pl. 2007. júliusban 39-41 fok volt.
2010. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most legalább nem kell elutazni Ciprusra, Korfura, itt a mediterrán.
2010. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Forró ez? Ilyen hideg nyár régen volt. Nyár eleje nagyon hideg volt, és később jó kb. 35 fokos napokból is kevés volt. 2007 sokkal brutálisabb volt...
2010. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamelyik nyár volt az (ezek szerint 2007?), amikor hajnalban a legalacsonyabb hőmérsékloet 26 fok volt. Földházban laktam akkor, ami mindig hűvös, de akkor az is teljesen átmelegedett (hiába szellőztettünk ugyanis éjszaka, nem volt hűvös levegő, ami bejöjjön). Most is durva, ami van, szenvedek is tőle, de azóta panelben lakom és még itt is ki lehet bírni (bár délután a biztonság kedvéért hűvös vagy légkondicionált helyre megyek :) )
2010. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A mostani nyár nem meleg, csak bolond. Sokáig hűvös, esős idő volt, inkább emlékeztetett őszre, mint nyárra. Aztán begurult és most repkednek a 36 fokok. Ha ezt átlagba kaptuk volna, jól elosztva, nem lenne semmi gond.


Egyébként három évvel ezelőtt is voltak elég durva melegek és biztos vagyok benne, hogy régebben is.


Ettől még tényleg kellemetlen, az elmúlt két nyáron a lakásomban nem ment a hőmérő 26 fok fölé, most meg már reggel 28 fok van...

2010. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!