Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Rajzoláshoz hogy kezdeni? (lent)

Rajzoláshoz hogy kezdeni? (lent)

Figyelt kérdés
szeretnék megtanulni rajzolni.de nem tudom hogyan kell elkezdeni .milyen ceruzáva stb... segítsetek:DDDD
2010. júl. 17. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem is foglalkoztat a kérdés, de én tök béna vagyok, ezzel a könyvvel szemezem: [link]


Tudom kicsit vicces, hogy gyerekeknek szól, de nekem nagyon az alapokról kéne kezdeni. Én így indulnék neki, amúgy szerintem ceruza tök mindegy, de remélem adnak itt jobb választ hozzáértők!

2010. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

rajz.lap.hu :)


vegyél papírt, műszaki papírt, félfamentes rajzlapot, rajztömböt, egyéb.

ceruzák: H-sak a kemények (halványabb), B-sek a puhábbak, vannak nagyon jó rajzceruzák pl faber castell grip én azt használom...


és csak rajzolj :D nem tudom hogy kell elkezdeni, pedig rajzoló vagyok, de nem emlékszem, hogy tanultam meg... :-I

2010. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem először tök mindegy, hogy milyen papírra rajzolsz... tescoban vegyél fénymásolópapírt, elég lesz vagy félévre :D


Aztán szerintem ha még csak most próbálgatsz rajzolni, akkor nagyjából a cerka is mindegy, én HB-sel rajzolok, meg rotringgal.


Van egy egész jó könyv, ami a rajzolással foglalkozik: Betty Edwards: Jobb agyféltekés rajzolás.

Vagy youtubon keresel videókat. Beírod h "How to draw ..." és vannak amiket végigmutogatnak, hogy hogyan kell. Ha sokat rajzolgatsz így, előbb utóbb ráálll a kezed.

2010. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló. A jobb agyféltekés könyv az télleg nagyon jó. Én is abból tanultam meg, és azóta mindig rajzolok. Esetleg kérdező, írhatsz nekem privit, és msn-en megtaníthatlak. :)
2010. júl. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na végre vannak értelmes emberek.:)köszönöm
2010. júl. 21. 20:42
 6/6 anonim válasza:

hb ceruza 2b,4b 2h a kohinor az jó féle ,rajz lap az ollyan jó améket ha ladirozod nem dörzsölődik könyen

én mikor rajzra jártam az alapok kör kocka háromszög ted ki magad elé és bróbáld le rajzolni és rajzolj közép vonalat

2011. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!