Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Szerintetek képes lesz a...

Szerintetek képes lesz a tudomány megoldani, hogy valaki férfi genetikával képes legyen szülni? Az első méhátültetés sikeres volt, így talán lehet reménykedni, hogy nem csak nő esetében lenne megoldás.

Figyelt kérdés
Igazából semmi akadályát nem látom morálisan, igencsak nagy segítség lenne a transzoknak. Elnézve, egyes biológiai nők hogy bánnak a saját gyerekeikkel, nem hinném, hogy ez az a dolog, amitől az embereknek rettegniük kellene.

#szülés #genetika #méhátültetés
2018. jan. 8. 12:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Én is így látom, amiért az ember megküzd, nem csak úgy összejön, azt az ember sokkal jobban becsüli általában. Egy egészséges nőnek a szülés természetes, de férfi genetikával sokkal több küzdelem minden téren. Aki erre igényt tartana, biztos vagyok benne, hogy nem venné olyan könnyelműen, mint 1-2 hölgyemény.
2018. jan. 8. 16:26
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben van, de a sikeres terhességhez lehet, hogy kevés egy méh beültetése. Hormonok is kellenek hozzá (a 3. hónap után minimum), amelyek szabályozzák egyrészt a terhességet - másrészt a magzat fejlődését, majd később a szülést és persze a szoptatást. Ezek szerintem megkerülhetetlenek.
2018. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Persze, bár szerintem a hormonpótlás már könnyebben menne, itt maga a méhátültetés lesz a dolog nagy része.
2018. jan. 8. 16:55
 14/22 anonim ***** válasza:
2018. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Mojjo ***** válasza:
És hol jönne ki a gyerek egész pontosan...?
2018. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Mojjo ***** válasza:

Azon kívül, hogy a férfinak max segglyuka van ott lent, még van egy apró probléma: a csontozata sem alkalmas a gyerek kitolására. Simán bentragadna.

[link]

2018. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Császármetszés is létezik. Nem minden nő szül természetes úton. A csontozat más kérdés, az tényleg egy adottság.
2018. jan. 8. 21:20
 18/22 Mojjo ***** válasza:
@17: Oké, császárral. Végülis áthidaló megoldásnak jó.
2018. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy pont abban az irányban kell beültetni a méhet?

Simán lehet úgy is, hogy ugyanoda, de a vége a köldöködön jön ki. Ott röhöghetnél a nőkön, mert kb. 10-szer könnyebben szülnél.

Még az is lehet, hogy 100 év múlva általános lesz a nőknél ez a pici korrekciós műtét.

2018. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

[link]

:)

2018. jan. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!