Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Van itt húsz százalékos?

Van itt húsz százalékos?

Figyelt kérdés
Aki húsz, vagy kevesebb százalékban ad helyes válaszokat az itt feltett kérdésekre.
2018. jan. 4. 17:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Minden elismerésem! Zöld ujj :)
2018. jan. 5. 08:35
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

Mesélek még.

Az én értékelésemet is meghekkelte valaki.

Kultúremberek között én is felszedtem valamit, de ha "elgurul a gyógyszerem", lepörög a máz, kibújik belőlem a troll.

Sokaknak a tyúkszemére léptem:

* Tiszteleten gúnynevekkel illettem a biznisz-szektákat, pl. J. Tetűi, Prasnya Riska, stb.

* 4 osztályra osztottam az állatvédőket, A, B, C, D. A megélhetési-állatvédőket a C osztályba, a habókos, és deviáns egyéneket a D osztályba. Kifejtettem, hogy ezek többet ártanak, mint hasznának.

* A piramis-mániásoktól rendszerint megkérdem:

- Ha egy fejlettebb civilizáció építette a piramisokat, akkor miért nincsenek bennük boltívek?

* Egyszer egy evolúció - teremtés vitában az egyik "hittérítő" kikottyantotta, hogy céges gépről netezik. Megjegyeztem, hogy én a saját pénzemen trollkodok. De mi is az Úr hetedik parancsolata a tíz közül? - - - ( Ne lopj!)

* Egy Kérdező igen bugyuta kommenteket írt. Valaki megjegyezte, hogy 60 körül lehet az intelligenciahányadosa. A Kérdező sértődött daccal kijelentette, hogy neki 160 az IQ-ja. Mint aki mezítláb csörgőkígyót ingerel. Én lettem a csörgőkígyó, kerestem az Élet és Tudomány rejtvény rovatából néhány közép-erős szöveges kérdést. Mutasd meg azt a 160-as intelligenciát!

Tanulság: Nagy arcot könnyű eltalálni.

- + - + - + -

Köszönöm, hogy megoszthattam veletek néhány trollkodásom.

2018. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 2*Sü ***** válasza:
79%

> Tanulság: Nagy arcot könnyű eltalálni.


Nem kell hozzá még ennyi sem. Én igyekszem minden esetben objektíven, türelmesem, udvariasan fogalmazni. Maximum az irónia eszközével vagyok hajlamos élni, de ezt is igyekszem mostanában kerülni.


Nekem az ominózus tömeges lepontozást nagy valószínűséggel egy olyan válaszom okozta, amiben az érzelmek mély kifejezésével és szabadjára engedésével szemben – a jelen válaszomhoz hasonló stílusban és hangvételben – a sztoikus hozzáállást propagáltam, rámutatva, hogy a legtöbb ősi filozófia azt tanította, hogy az a helyes, ha az ember racionálisan cselekszik, képes megfékezni, kontrollálni, igába fogni, elhalkítani magában az érzelmeit, és az érzelmek fölé a rációt emelni. Így lettem én érzéketlen, lelketlen, szívtelen, kegyetlen, gonosz pszichopata, aki leginkább dögöljön meg, de ha mégsem, akkor minimum a lehető legváltozatosabb módon bonyolódjon – a felmenőivel együtt – szexuális aktusba mindenféle tárggyal, nagyobb méretű állattal, sőt magával Istennel is. :-) Nyilván egy vállrándítással elintézhető reakció lett volna, viszont két héten át folyamatosan jött mindez privátban, majd utána történt meg a nagymértékű százalékvesztés. De ez is engem igazolt. Ő rengeteg időt és energiát pazarolt erre, én meg nemes egyszerűséggel csak újraregisztráltam.

2018. jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%

"A nickje most nem jut eszembe, de ha meglátom, írok még egy kiegészítést a kommentemhez."


Én voltam az a négyes, aki olyan vén szenilis már, hogy Gézengúzz nick-neve akkor nem jutott eszembe. Látom azóta ő maga is személyesen jelentkezett. Igen, róla beszéltem. Tulajdonképpen felesleges is ez a kommentem, bocsássatok meg a szószaporításért. De annyira kényszeres vagyok, hogy ha valamit megígértem, akkor azt meg kell tenni. Bocsi.

Ő az: Gézengúzz!

2018. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én iszonyat ergya válaszoló vagyok, de még nekem is 55%. Mondjuk a legnecesebb témakörök érdekelnek, így ömlenek a nullák. Dehát mindenki úgy rontja el az életét, ahogy akarja:)
2018. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!