Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Van itt húsz százalékos?

Van itt húsz százalékos?

Figyelt kérdés
Aki húsz, vagy kevesebb százalékban ad helyes válaszokat az itt feltett kérdésekre.
2018. jan. 4. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én most írok ide először szóval igen.
2018. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez még 100 %.
2018. jan. 4. 18:06
 3/15 2*Sü ***** válasza:
100%
Voltam már 11%-os egy másik felhasználóval. Az értékelésem 87%-ról esett vissza egyik napról a másikra 11%-ra. Valaki rákereshetett a válaszaimra, és írt egy scriptet rá, hogy minden válaszomat haszontalanra értékelje többször is. Mondjuk fémunkát végzett, mert visszakeresve az egyik válaszom 0-1%-os, a másik meg 90-100%-os. Időközben – gondolom az azóta történt felpontozások miatt – ez visszakúszott 14%-ra, mindenesetre a moderátorok passzív hozzáállása után inkább úgy döntöttem, hogy újraregisztrálom magam, így reálisabb lesz az értékelésem.
2018. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szokott a tudományok rovatban kommentelni egy srác bőven 20% alatti értékeléssel és nagyon intelligens, jó válaszokat ad. A vallási topikban húzták le, de ez őt nem zavarja. A nickje most nem jut eszembe, de ha meglátom, írok még egy kiegészítést a kommentemhez.
2018. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Én a politikán pillanatok alatt 87%-ról 60-ra hasaltam, azóta nem nagyon írogatok oda, csak ha tényleg elszakad a cérna. Aki ott nem liberális nézeteket vall, arra nagyon nagy vehemenciával rárepülnek. Gondolom a vallás és az ezotéria rovat is ilyen lehet. Mintha vegetáriánusoknak árulnád a tatárbifszteket.
2018. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A liberálisra is rárepülnek a politika szekcióban. Alig két százalékkal vagyok feljebb, mint te. :)
2018. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Gézengúz a 13%-os?

Sajnos akad.

Itt elmebetegek is pontoznak, 8 névről belépve, és sajnos az üzemeltetőket nem igazán érdekli a probléma.

Csak munkájuk lenne vele, ha visszakeresnék ezt a 8 nevet minden egyes embernél, kirugdalnák, aztán jönne a reklamáció, hogy "dehát miért, amikor nem is írtam rosszat"... persze, nem írt, csak 500 embert lepontozott.

De ezt nehéz bizonyítani, hogy tényleg rosszindulatból, meg tényleg kamu, és kellemetlensége is lehet belőle az üzemeltetőnek.


Aztán persze az illető 1 órán belül újra belép 8 újabb névvel, merthogy ilyen szűrés sincs itt.

2018. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Én egyszer lefogok menni 20 % alá, mert terveim szerint ha sok időm lesz, akkor végigmegyek, és mindenkit lefaragatlanbunkózok, akinek hasznos választ adtam, és sem előre, sem utólag, sem pedig (senki) zöld kézzel nem köszönte meg. :D
2018. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelen.
2018. jan. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
De már 15% :-)
2018. jan. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!