Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Igaz, hogy a 3 polusú kefés...

Igaz, hogy a 3 polusú kefés dc motor müködése nagyon hasonlít a kefe nélküli dc motor müködéséhez?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon sok kérdést tettem fel, voltak akik segítettek,voltak akik csak élvezték,hogy minél jobban összezavarhatnak,és mindig csak arra buzdítottak,hogy inkább magoljam át a könyveket.De lehet ezt másképpen is, rövidebb úton.Kérdezés, és a jó válaszokon való elgondolkodás által is.Minek kiolvasni egy csomó száraz képletet,definiciót,ha másképpen is lehet.
2017. dec. 5. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nincs királyi út.
2017. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gugu Gabor ***** válasza:

Ha arra gondolsz hogy forog akkor igen, egyébként szerintem nem.


Nem a kérdésedre válaszolva:

Szerintem nem csak az elektronikára igaz az hogy a tanulás vagy ép a könyvolvasás feltétlenül egyből a válaszhoz vezet, viszont ad egy nagyon jó alapot. Elég összetett problémákkal találkozik az ember az életben, mondjuk egy motor méretezése (főleg ha hajtani is akarsz valamit vele és nem csak szórakozás) nagyon nem egyszerű, rengeteg olyan probléma merülhet fel amire elsőre sőt hatodikra sem gondol az ember.


Arra hogy a tól z ig mindenre kiterjedően tudjunk válaszolni ez az oldal alkalmatlan. Másrészt a válaszolókat is megértem, én azt látom hogy a minimális fáradtságot sem veszed hogy önnálóan utánna nézz valaminek.


Egyébként (lehet 1 2 kérdésed kimaradt szóval ha leírtad valahol akkor bocs) mit szeretnél tulajdonképpen azzal a motorral?

2017. dec. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wadmalac ***** válasza:

"Minek kiolvasni egy csomó száraz képletet,definiciót,ha másképpen is lehet."

Lehet másképpen. Úgy, hogy annak a sok száraz képletnek, definíciónak megkapod közben egy könnyítetten összefoglalóját valakitől, mondhatni józan paraszti fordításban és onnantól könnyebben megérted. De az a száraz elmélet, az akkor is kell.

Az ilyen autodidakta innen-onnan szerzett tanulásnak a legnagyobb veszélye, hogy észrevétlen hagysz ki fontos részleteket, amitől hibás tudásvárat építesz.

2017. dec. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szpík inglis, akkor ez egy jó kis összefoglaló.

[link]

Benne vannak az általad keresett motorok, animációk, stb.

2017. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

off

Kérdező, szerintem jó hogy érdekel a téma, és gondolkodsz, próbálod megérteni. Viszont türelmetlen vagy, és ez egy szint felett komoly akadály lesz. Ha átugrod az alapokat, akkor később nem fog összeállni egy teljes kép. A programozás témában szokott sok olyan kérdés lenni, hogy hogyan kell ilyen-olyan játékot összedobni, hálózatot törni, de az alapokkal senki nem szeret bíbelődni.

Amúgy jó hogy kérdezel, csak így egy egész tankönyvet ide kellene gépelnie a válaszolóknak, mert néha nehéz valamit megmagyarázni az alapok nélkül.

Türelem, kitartás. :)

2017. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!